Realitní vyhledávač, který tu ještě není...

Jedinečný realitní server, který vyhledává v nabídkách novostaveb. Vyhledáváme v největším počtu nabídek nových bytů a domů v celé ČR.

Na trhu se vyskytuje mnoho inzertních realitních portálů. V poslední době se také objevily pokusy vytvořit pokročilejší agregátory, které v sobě zahrnují nabídky všech zmíněných realitních portálů na jednom místě. Zatím žádný však neposkytoval ucelenou nabídku všech nemovitostí na trhu.

Flat Zone Nechce zůstat pouze u vyhledávání, ale poskytuje širokou škálu služeb spojených s bydlením.

Přehled aktivních nástrojů naleznete v aplikačním menu uprostřed spodního menu. Již nyní můžete využít služeb Realitních novinek, datového blogu nebo pokročilých realitních analýz.

Užitím nástroje Flat Zone vyhledávání potvrzujete, že jste se seznámili a souhlasíte s Podmínkami užití, jinak nejste oprávněni nástroj vyhledávání užívat.

Vyhledávač
novostaveb

Studio

Odhad
ceny

Vyhledáváč
inzerce

Realitní
fakta

Realitní
novinky

Slovník
pojmů

Datová
platforma

#292 Po Praze je největší nabídka novostaveb v Brně

14. září 2020 (14:09) - Statistiky - Regiony - Developeři - Nové byty

Nejvyšší nabídka nových bytů byla ke konci druhého čtvrtletí mimo Prahu v Jihomoravském kraji, kam je zahrnuto rovněž Brno.

Na konci druhého čtvrtletí se na jižní Moravě nabízelo 1 477 bytů. Ve Středočeském kraji to bylo 1 272. V ostatních oblastech Česka, pokud opomineme hlavní město, pak počet nabízených nových bytů už nepřevýšil ani hranici 1 000 jednotek. Na Olomoucku jich bylo 742, Plzeňsku 648 a v Moravskoslezském kraji 607. Jinde se tyto počty nevyšplhaly ani na číslo 500. Na Liberecku to bylo 413, Pardubicku 297 a Karlovarsku 259. Pouze 217 bytů potom hlásil Jihočeský kraj. Na Vysočině to bylo 170 a na Ústecku 114 jednotek.

V mezikvartálním srovnání došlo k nejvyššímu nárůstu počtu inzerovaných nemovitostí na Liberecku a ve Středočeském kraji. V prvním případě to bylo posílení o 22 a ve druhém o 11 procentních bodů. Pokles o 47 procent byl však na druhou stranu typický pro Vysočinu. O 27 procent hlásil snížení Pardubický kraj.

Vyžadujete detailnější analýzy?

Potřebujete pro svá rozhodnutí pokročilejší informace a poptáváte kromě globálních čísel také detailnější data zaměřená na užší výběr pražských lokalit? Vyzkoušejte naší aplikaci Analýzy trhu, kde máte příležitost zakoupit jednu z detailních analýz vypracovaných pro jednotlivé městské obvody.

Vyplňte správně emailovou adresu!