Realitní vyhledávač, který tu ještě není...

Jedinečný realitní server, který vyhledává v nabídkách novostaveb. Vyhledáváme v největším počtu nabídek nových bytů a domů v celé ČR.

Na trhu se vyskytuje mnoho inzertních realitních portálů. V poslední době se také objevily pokusy vytvořit pokročilejší agregátory, které v sobě zahrnují nabídky všech zmíněných realitních portálů na jednom místě. Zatím žádný však neposkytoval ucelenou nabídku všech nemovitostí na trhu.

Flat Zone Nechce zůstat pouze u vyhledávání, ale poskytuje širokou škálu služeb spojených s bydlením.

Přehled aktivních nástrojů naleznete v aplikačním menu uprostřed spodního menu. Již nyní můžete využít služeb Realitních novinek, datového blogu nebo pokročilých realitních analýz.

Užitím nástroje Flat Zone vyhledávání potvrzujete, že jste se seznámili a souhlasíte s Podmínkami užití, jinak nejste oprávněni nástroj vyhledávání užívat.

Vyhledávač
novostaveb

Studio

Odhad
ceny

Vyhledáváč
inzerce

Realitní
fakta

Realitní
novinky

Slovník
pojmů

Blog

Datová
platforma

#293 ČSU: Stavební produkce poklesla o 12,2 %

16. září 2020 (16:09) - Statistiky - Stavebnictví

Stavební produkce v pozemním stavitelství v druhém čtvrtletí reálně meziročně klesla o 12,2 procenta, uvedl Český statistický úřad.

Počet zahájených bytů se podle Českého statistického úřadu ve druhém čtvrtletí meziročně snížil o 0,3 procenta. Dohromady činil 9 506 bytů. Počet zahájených bytů v rodinných domech potom vzrostl o 0,7 procenta. Naopak u bytů v bytových domech byl zaznamenán pokles o 1,9 procenta. Počet dokončených bytů meziročně v tomto období klesl o 13,0 procent, když činil 7 240 jednotek. Počet dokončených bytů v rodinných domech vzrostl o 5,7 a v bytových domech klesl o 47,7 procenta.

Stavební podniky s 50 a více zaměstnanci v tuzemsku za sledované období uzavřely 16 748 stavebních zakázek, a to i včetně těch, které spadaly do oblasti inženýrského stavitelství. Meziročně tento počet klesl o 1,3 procenta. Celková hodnota uvedených zakázek se však meziročně zvýšila o 5,2 procenta, když činila 67,9 miliard Kč. Z toho na pozemní stavitelství připadlo 31,6 miliard korun. To představovalo nárůst o 10,9 procenta.

Vyžadujete detailnější analýzy?

Potřebujete pro svá rozhodnutí pokročilejší informace a poptáváte kromě globálních čísel také detailnější data zaměřená na užší výběr pražských lokalit? Vyzkoušejte naší aplikaci Analýzy trhu, kde máte příležitost zakoupit jednu z detailních analýz vypracovaných pro jednotlivé městské obvody.

Vyplňte správně emailovou adresu!