Realitní vyhledávač, který tu ještě není...

Jedinečný realitní server, který vyhledává v nabídkách novostaveb. Vyhledáváme v největším počtu nabídek nových bytů a domů v celé ČR.

Na trhu se vyskytuje mnoho inzertních realitních portálů. V poslední době se také objevily pokusy vytvořit pokročilejší agregátory, které v sobě zahrnují nabídky všech zmíněných realitních portálů na jednom místě. Zatím žádný však neposkytoval ucelenou nabídku všech nemovitostí na trhu.

Flat Zone Nechce zůstat pouze u vyhledávání, ale poskytuje širokou škálu služeb spojených s bydlením.

Přehled aktivních nástrojů naleznete v aplikačním menu uprostřed spodního menu. Již nyní můžete využít služeb Realitních novinek, datového blogu nebo pokročilých realitních analýz.

Užitím nástroje Flat Zone vyhledávání potvrzujete, že jste se seznámili a souhlasíte s Podmínkami užití, jinak nejste oprávněni nástroj vyhledávání užívat.

Vyhledávač
novostaveb

Studio

Odhad
ceny

Online
rezervace

Blog

Datová
platforma

#294 V ČR se nabízejí nové byty o průměrné velikosti 65 čtverečních metrů

18. září 2020 (18:09) - Statistiky - Regiony - Nové byty

Průměrná velikost nových bytů, které se ve druhém čtvrtletí nabízely v regionech Česka k prodeji, byla 65 m2.

Nové byty s největší výměrou se během dubna až června inzerovaly v Jihočeském kraji. Průměrná výměra zde dosáhla až na více než 75 m2. V Královehradeckém kraji to pak bylo 71,4 a na Zlínsku 69,7 m2. Okolo 67 až 68 m2 byl pak tento ukazatel na Liberecku, Vysočině, Olomoucku a na Karlovarsku.

Nejmenší byty byly ve sledovaném období na Pardubicku, kde průměrná výměra dosáhla pouze na zhruba 55 m2. v Jihomoravském kraji to bylo necelých 62 a na Plzeňsku 62,4 m2. Pro srovnání: v Praze se nový byt ve stejné době nabízel v průměrné velikosti 68 m2.

Ukazatel průměrné výměry vychází z aktuální nabídky novostaveb, které se v každé ze sledovaných lokalit právě nabízí. Nemusí tedy jednoznačně odrážet spotřebitelské preference, jež jsou pro každý z regionů vždy převažující.

Vyžadujete detailnější analýzy?

Potřebujete pro svá rozhodnutí pokročilejší informace a poptáváte kromě globálních čísel také detailnější data zaměřená na užší výběr pražských lokalit? Vyzkoušejte naší aplikaci Analýzy trhu, kde máte příležitost zakoupit jednu z detailních analýz vypracovaných pro jednotlivé městské obvody.

Vyplňte správně emailovou adresu!