Realitní vyhledávač, který tu ještě není...

Jedinečný realitní server, který vyhledává v nabídkách novostaveb. Vyhledáváme v největším počtu nabídek nových bytů a domů v celé ČR.

Na trhu se vyskytuje mnoho inzertních realitních portálů. V poslední době se také objevily pokusy vytvořit pokročilejší agregátory, které v sobě zahrnují nabídky všech zmíněných realitních portálů na jednom místě. Zatím žádný však neposkytoval ucelenou nabídku všech nemovitostí na trhu.

Flat Zone Nechce zůstat pouze u vyhledávání, ale poskytuje širokou škálu služeb spojených s bydlením.

Přehled aktivních nástrojů naleznete v aplikačním menu uprostřed spodního menu. Již nyní můžete využít služeb Realitních novinek, datového blogu nebo pokročilých realitních analýz.

Užitím nástroje Flat Zone vyhledávání potvrzujete, že jste se seznámili a souhlasíte s Podmínkami užití, jinak nejste oprávněni nástroj vyhledávání užívat.

Vyhledávač
novostaveb

Studio

Odhad
ceny

Vyhledáváč
inzerce

Realitní
fakta

Realitní
novinky

Slovník
pojmů

Blog

Datová
platforma

#295 Průměrná cena nabízených novostaveb v regionech byla 2Q nejnižší na Vysočině

21. září 2020 (21:09) - Statistiky - Regiony - Nové byty

Nabídka nových projektů měla v jednotlivých regionech Česka vliv také na průměrnou cenu, za níž se v druhém kvartálu nabízí. Ve sledovaném období byla nejvyšší v severních Čechách, kde dosáhla v průměru na 82 853 korun na m2. Jen o něco málo méně to pak bylo na Liberecku, kde činila 78 747 korun na m2. Vysvětlení je velmi jednoduché, nabídka novostaveb v Ústeckém kraji je velmi nízká a do prodeje se zde uvedly projekty s horskými apartmány. V okolí Liberce je situace obdobná.

{link target='_blank' url='http://c.flatzone.cz/images/facts/FZ_facts_295.jpg' text='Flatzone - Průměrné ceny nabízených nových bytů v regionech ČR ve 2Q 2020 '}

Za necelých 70 000 korun na m2 se ve sledovaném období nové byty nabízely na jižní Moravě a ve Středočeském kraji. V okolí Prahy dosáhla tato cena na 69 310 a na jižní Moravě na 69 670 korun na m2. V Královehradeckém kraji se byty nabízely za necelých 65 000 korun na m2 a v Jihočeském za téměř 62 000 korun na m2.

Další regiony s nejnižší průměrnou jsou Karlovy Vary, kde činila 48 506 korun na m2. Na Pardubicku to pak bylo 47 920 korun na m2.

Ukazatel průměrné výměry vychází z aktuální nabídky novostaveb, které se v každé ze sledovaných lokalit právě nabízí. Nemusí tedy jednoznačně odrážet spotřebitelské preference, jež jsou pro každý z regionů vždy převažující.

Vyžadujete detailnější analýzy?

Potřebujete pro svá rozhodnutí pokročilejší informace a poptáváte kromě globálních čísel také detailnější data zaměřená na užší výběr pražských lokalit? Vyzkoušejte naší aplikaci Analýzy trhu, kde máte příležitost zakoupit jednu z detailních analýz vypracovaných pro jednotlivé městské obvody.

Vyplňte správně emailovou adresu!