Realitní vyhledávač, který tu ještě není...

Jedinečný realitní server, který vyhledává v nabídkách novostaveb. Vyhledáváme v největším počtu nabídek nových bytů a domů v celé ČR.

Na trhu se vyskytuje mnoho inzertních realitních portálů. V poslední době se také objevily pokusy vytvořit pokročilejší agregátory, které v sobě zahrnují nabídky všech zmíněných realitních portálů na jednom místě. Zatím žádný však neposkytoval ucelenou nabídku všech nemovitostí na trhu.

Flat Zone Nechce zůstat pouze u vyhledávání, ale poskytuje širokou škálu služeb spojených s bydlením.

Přehled aktivních nástrojů naleznete v aplikačním menu uprostřed spodního menu. Již nyní můžete využít služeb Realitních novinek, datového blogu nebo pokročilých realitních analýz.

Užitím nástroje Flat Zone vyhledávání potvrzujete, že jste se seznámili a souhlasíte s Podmínkami užití, jinak nejste oprávněni nástroj vyhledávání užívat.

Vyhledávač
novostaveb

Studio

Odhad
ceny

Online
rezervace

Blog

Datová
platforma

#297 Ve 2Q 2020 byla nabídka secondhandových bytů více než ze třetiny v kategorii 2+kk

25. září 2020 (09:25) - Statistiky - Secondhandy

Na konci druhého čtvrtletí se v Praze nabízelo k prodeji nejvíce starších bytů v dispozicích 2+kk. Vysoký byl rovněž podíl třípokojových.

Hned 35,3 procenta starších dvoupokojových bytů se na konci června nabízelo v hlavním městě na trhu. Třípokojových bylo 34,4 procenta. S velkým odstupem následovaly jednopokojové, jichž bylo pouze 14,3 procenta. Čtyřpokojových a větších bylo 15,9 procenta.

Z celkové nabídky 4 660 secondhandových bytů bylo těch dvoupokojových 1 645. Třípokojových se inzerovalo 1 604, jednopokojových 665 a čtyřpokojových 601. Větších bylo v nabídkách 145. Secondhandové bydlení považuje část veřejnosti za alternativu k bydlení novému. Další si tento typ bydlení pořizují jako investiční příležitost a nemovitost následně pronajímají.

Vyžadujete detailnější analýzy?

Potřebujete pro svá rozhodnutí pokročilejší informace a poptáváte kromě globálních čísel také detailnější data zaměřená na užší výběr pražských lokalit? Vyzkoušejte naší aplikaci Analýzy trhu, kde máte příležitost zakoupit jednu z detailních analýz vypracovaných pro jednotlivé městské obvody.

Vyplňte správně emailovou adresu!