Realitní vyhledávač, který tu ještě není...

Jedinečný realitní server, který vyhledává v nabídkách novostaveb. Vyhledáváme v největším počtu nabídek nových bytů a domů v celé ČR.

Na trhu se vyskytuje mnoho inzertních realitních portálů. V poslední době se také objevily pokusy vytvořit pokročilejší agregátory, které v sobě zahrnují nabídky všech zmíněných realitních portálů na jednom místě. Zatím žádný však neposkytoval ucelenou nabídku všech nemovitostí na trhu.

Flat Zone Nechce zůstat pouze u vyhledávání, ale poskytuje širokou škálu služeb spojených s bydlením.

Přehled aktivních nástrojů naleznete v aplikačním menu uprostřed spodního menu. Již nyní můžete využít služeb Realitních novinek, datového blogu nebo pokročilých realitních analýz.

Užitím nástroje Flat Zone vyhledávání potvrzujete, že jste se seznámili a souhlasíte s Podmínkami užití, jinak nejste oprávněni nástroj vyhledávání užívat.

Vyhledávač
novostaveb

Studio

Odhad
ceny

Vyhledáváč
inzerce

Realitní
fakta

Realitní
novinky

Slovník
pojmů

Blog

Datová
platforma

#298 IS: Ceny veřejných zakázek dosáhly 92,2 % úrovně projektových cen

2. října 2020 (10:02) - Statistiky - Stavebnictví

Ceny v soutěžích u veřejných stavebních zakázek v Česku na konci srpna dosáhly v průměru 92,2 % úrovně projektových cen.

Ceny v soutěžích u veřejných stavebních zakázek klesly ke konci srpna podle společnosti IS o 11,6 procenta. Důvodem může být podle expertů to, že část firem chce současné těžké období přestát, což se na trhu projevuje poklesem soutěžních cen.

Na druhou stranu experti neočekávají, že by mělo dojít až k takovému propadu, jaký byl pro tuto oblast příznačný v krizi v roce 2008. Tehdy byl na trhu nedostatek zakázek a stavební firmy často nabízely dumpingové ceny, protože právě cena bývá nejdůležitějším a často i jediným kritériem, podle které se veřejný investor při výběru rozhoduje. Výjimkou nebylo ani to, že firma uspěla s 60 procenty projektové ceny.

Vyžadujete detailnější analýzy?

Potřebujete pro svá rozhodnutí pokročilejší informace a poptáváte kromě globálních čísel také detailnější data zaměřená na užší výběr pražských lokalit? Vyzkoušejte naší aplikaci Analýzy trhu, kde máte příležitost zakoupit jednu z detailních analýz vypracovaných pro jednotlivé městské obvody.

Vyplňte správně emailovou adresu!