Realitní vyhledávač, který tu ještě není...

Jedinečný realitní server, který vyhledává v nabídkách novostaveb. Vyhledáváme v největším počtu nabídek nových bytů a domů v celé ČR.

Na trhu se vyskytuje mnoho inzertních realitních portálů. V poslední době se také objevily pokusy vytvořit pokročilejší agregátory, které v sobě zahrnují nabídky všech zmíněných realitních portálů na jednom místě. Zatím žádný však neposkytoval ucelenou nabídku všech nemovitostí na trhu.

Flat Zone Nechce zůstat pouze u vyhledávání, ale poskytuje širokou škálu služeb spojených s bydlením.

Přehled aktivních nástrojů naleznete v aplikačním menu uprostřed spodního menu. Již nyní můžete využít služeb Realitních novinek, datového blogu nebo pokročilých realitních analýz.

Užitím nástroje Flat Zone vyhledávání potvrzujete, že jste se seznámili a souhlasíte s Podmínkami užití, jinak nejste oprávněni nástroj vyhledávání užívat.

Vyhledávač
novostaveb

Studio

Odhad
ceny

Online
rezervace

Blog

Datová
platforma

Analýzy pražského rezidenčního trhu za 2. čtvrtletí 2020

9. října 2020 (08:00) - Statistiky - Praha - Hypotéky - Nájmy - Secondhandy

Pokročilá data s výsledky 2. čtvrtletí 2020 v pražských lokalitách.

Zajímá vás, jak se díky koronavirové krizi změnil realitní trh ve vaší pražské lokalitě? Detailní data naleznete v našem tradičním modulu Flat Zone Analýzy, který přináší ucelený pohled na kvalitu pražských lokalit z pohledu nákupu, prodeje nebo pronájmu nemovitosti.

Kvalita lokality

Zajímá vás zeleň nebo občanská vybavenost v okolí? Rádi byste znali dopravní infrastrukturu, typ sousedů, úroveň kriminality nebo možnosti vzdělávání i zábavy v daném pražském správním obvodu? Uričtě vás zaujme rozsáhlá kvalitativní analýza požadovaného území.

Historie a aktuální stav nabídky bytů

Součástí budou také detailní data s historií trhu nemovitostí v jednotlivých správních obvodech, stejně tak jako na aktuální informace o nabídce nových bytů, secondhandů a nájemního bydlení. Díky nim budete mít přehled o rozdělení dispozičních typů nemovitostí, jejich cenová úroveň a především vývoj těchto parametrů.

Stáhněte si vzor

Ještě než aplikaci navštívíte, můžete si pro ilustraci stáhnout vzor dokumentu, který je zde možné zakoupit.

Vyplňte správně emailovou adresu!