Realitní vyhledávač, který tu ještě není...

Jedinečný realitní server, který vyhledává v nabídkách novostaveb. Vyhledáváme v největším počtu nabídek nových bytů a domů v celé ČR.

Na trhu se vyskytuje mnoho inzertních realitních portálů. V poslední době se také objevily pokusy vytvořit pokročilejší agregátory, které v sobě zahrnují nabídky všech zmíněných realitních portálů na jednom místě. Zatím žádný však neposkytoval ucelenou nabídku všech nemovitostí na trhu.

Flat Zone Nechce zůstat pouze u vyhledávání, ale poskytuje širokou škálu služeb spojených s bydlením.

Přehled aktivních nástrojů naleznete v aplikačním menu uprostřed spodního menu. Již nyní můžete využít služeb Realitních novinek, datového blogu nebo pokročilých realitních analýz.

Užitím nástroje Flat Zone vyhledávání potvrzujete, že jste se seznámili a souhlasíte s Podmínkami užití, jinak nejste oprávněni nástroj vyhledávání užívat.

Vyhledávač
novostaveb

Studio

Odhad
ceny

Vyhledáváč
inzerce

Realitní
fakta

Realitní
novinky

Slovník
pojmů

Blog

Datová
platforma

#301 Za čtyři roky vzrostl medián průměrné ceny secondhandů v Praze o 40 000 Kč

14. října 2020 (14:10) - Statistiky - Praha - Secondhandy

Medián průměrné ceny starších bytů, který je očištěný od extrémně vysokých i nízkých hodnot, byl ve druhém kvartále v Praze ve výši 96 111 korun na m2.

Ještě před čtyřmi lety v létě byla hodnota mediánu průměrné ceny starších bytů nižší téměř o 40 000 korun na m2, když činila 60 532 korun na m2. Hranici 70 000 korun na m2 překonala o rok později. Od letoška se tento ukazatel pohybuje nad 90 000 korunami na m2. V prvním čtvrtletí to bylo 92 763 a ve druhém 96 111 korun na m2.

Na základě výše uvedeného trendu a aktuální poptávky po bydlení lze předpokládat, že medián průměrné ceny starších bytů může ještě letos, nebo na začátku příštího roku překonat 100 000 korun na m2.

Vyžadujete detailnější analýzy?

Potřebujete pro svá rozhodnutí pokročilejší informace a poptáváte kromě globálních čísel také detailnější data zaměřená na užší výběr pražských lokalit? Vyzkoušejte naší aplikaci Analýzy trhu, kde máte příležitost zakoupit jednu z detailních analýz vypracovaných pro jednotlivé městské obvody.

Vyplňte správně emailovou adresu!