Realitní vyhledávač, který tu ještě není...

Jedinečný realitní server, který vyhledává v nabídkách novostaveb. Vyhledáváme v největším počtu nabídek nových bytů a domů v celé ČR.

Na trhu se vyskytuje mnoho inzertních realitních portálů. V poslední době se také objevily pokusy vytvořit pokročilejší agregátory, které v sobě zahrnují nabídky všech zmíněných realitních portálů na jednom místě. Zatím žádný však neposkytoval ucelenou nabídku všech nemovitostí na trhu.

Flat Zone Nechce zůstat pouze u vyhledávání, ale poskytuje širokou škálu služeb spojených s bydlením.

Přehled aktivních nástrojů naleznete v aplikačním menu uprostřed spodního menu. Již nyní můžete využít služeb Realitních novinek, datového blogu nebo pokročilých realitních analýz.

Užitím nástroje Flat Zone vyhledávání potvrzujete, že jste se seznámili a souhlasíte s Podmínkami užití, jinak nejste oprávněni nástroj vyhledávání užívat.

Vyhledávač
novostaveb

Studio

Odhad
ceny

Vyhledáváč
inzerce

Realitní
fakta

Realitní
novinky

Slovník
pojmů

Blog

Datová
platforma

#302 CEEC: 71 % developerů se domnívá, že stát nepodporuje obnovu brownfieldů

16. října 2020 (16:10) - Statistiky - Nové byty

Podle 71 procent developerů stát obnovu brownfieldů dostatečně nepodporuje, vyplývá z dat společnosti CEEC Research.

Téměř tři čtvrtiny developerů je názoru, že stát nedostatečně podporuje obnovu těchto parcel, které se mnohdy nachází v atraktivních lokalitách měst (71 procent). Zbylých 29 procent cítí podporu při revitalizaci brownfieldů ze strany státu pouze z části.

Podle 84 procent dotázaných developerů je největší komplikací ve výstavbě v brownfields čas nutný pro změnu územích plánů. Nevýhodou brownfields oproti jiným pozemkům je podle dotázaných developerů také riziko nevýšení investičních nákladů (64 procent), nedostatečné zmapování starých ekologických zátěží (60 procent) a finanční náročnost (56 procent). Již menší komplikace developeři vidí v nevyřešených majetkoprávních vztazích (20 procent) a v omezené nabídce dotačních programů (16 procent).

Vyžadujete detailnější analýzy?

Potřebujete pro svá rozhodnutí pokročilejší informace a poptáváte kromě globálních čísel také detailnější data zaměřená na užší výběr pražských lokalit? Vyzkoušejte naší aplikaci Analýzy trhu, kde máte příležitost zakoupit jednu z detailních analýz vypracovaných pro jednotlivé městské obvody.

Vyplňte správně emailovou adresu!