Realitní vyhledávač, který tu ještě není...

Jedinečný realitní server, který vyhledává v nabídkách novostaveb. Vyhledáváme v největším počtu nabídek nových bytů a domů v celé ČR.

Na trhu se vyskytuje mnoho inzertních realitních portálů. V poslední době se také objevily pokusy vytvořit pokročilejší agregátory, které v sobě zahrnují nabídky všech zmíněných realitních portálů na jednom místě. Zatím žádný však neposkytoval ucelenou nabídku všech nemovitostí na trhu.

Flat Zone Nechce zůstat pouze u vyhledávání, ale poskytuje širokou škálu služeb spojených s bydlením.

Přehled aktivních nástrojů naleznete v aplikačním menu uprostřed spodního menu. Již nyní můžete využít služeb Realitních novinek, datového blogu nebo pokročilých realitních analýz.

Užitím nástroje Flat Zone vyhledávání potvrzujete, že jste se seznámili a souhlasíte s Podmínkami užití, jinak nejste oprávněni nástroj vyhledávání užívat.

Vyhledávač
novostaveb

Studio

Odhad
ceny

Vyhledáváč
inzerce

Realitní
fakta

Realitní
novinky

Slovník
pojmů

Blog

Datová
platforma

#304 CEEC: Developeři odhadují růst nabídky do konce roku 2020 o 2,3 %

21. října 2020 (21:10) - Statistiky - Regiony - Praha - Nové byty

V letošním roce by podle developerů měla nabídka nemovitostí v Praze vzrůst o 2,3 procenta, vyplývá z ankety zpracované společností CEEC Research.

Developeři očekávají růst nabídky nemovitostí v letošním roce o 1,2 procenta v rámci celé republiky a o 2,3 procenta v Praze. Pro rok 2021 developeři predikují další růst na straně nabídky nemovitostí, a to o 1,6 procenta v rámci celého Česka a o 2,5 procenta v Praze.

Na straně poptávky po nemovitostech developeři očekávají stále růst, ačkoli pro tento rok velmi malý. Poptávka bude podle dotázaných developerů letos ve výši 0,2 procenta, a to jak v rámci celé republiky, tak v Praze. S vyšší poptávkou ale počítají pro rok 2021, kdy v rámci Česka očekávají poptávku ve výši 1,6 procenta. V Praze by měla být vyšší, a to ve výši 1,9 procenta.

Vyžadujete detailnější analýzy?

Potřebujete pro svá rozhodnutí pokročilejší informace a poptáváte kromě globálních čísel také detailnější data zaměřená na užší výběr pražských lokalit? Vyzkoušejte naší aplikaci Analýzy trhu, kde máte příležitost zakoupit jednu z detailních analýz vypracovaných pro jednotlivé městské obvody.

Vyplňte správně emailovou adresu!