Realitní vyhledávač, který tu ještě není...

Jedinečný realitní server, který vyhledává v nabídkách novostaveb. Vyhledáváme v největším počtu nabídek nových bytů a domů v celé ČR.

Na trhu se vyskytuje mnoho inzertních realitních portálů. V poslední době se také objevily pokusy vytvořit pokročilejší agregátory, které v sobě zahrnují nabídky všech zmíněných realitních portálů na jednom místě. Zatím žádný však neposkytoval ucelenou nabídku všech nemovitostí na trhu.

Flat Zone Nechce zůstat pouze u vyhledávání, ale poskytuje širokou škálu služeb spojených s bydlením.

Přehled aktivních nástrojů naleznete v aplikačním menu uprostřed spodního menu. Již nyní můžete využít služeb Realitních novinek, datového blogu nebo pokročilých realitních analýz.

Užitím nástroje Flat Zone vyhledávání potvrzujete, že jste se seznámili a souhlasíte s Podmínkami užití, jinak nejste oprávněni nástroj vyhledávání užívat.

Vyhledávač
novostaveb

Studio

Odhad
ceny

Vyhledáváč
inzerce

Realitní
fakta

Realitní
novinky

Slovník
pojmů

Blog

Datová
platforma

#305 EUROSTAT: Růst cen v ČR je šestý nejvyšší v EU

23. října 2020 (10:23) - Statistiky - Regiony - Praha - Nové byty

Meziroční růst cen domů a bytů v Česku ve druhém čtvrtletí zpomalil na 7,7 % a byl šestý nejvyšší ze zemí EU.

Mezi zeměmi Evropské unie byl růst cen ve druhém čtvrtletí u bytů a domů v Česku šestý nejvyšší. V porovnání s prvním čtvrtletím loňského roku se ceny podle údajů Eurostatu zvýšily o 1,6 %. V EU ceny meziročně vzrostly v průměru o 5,5 %.

Nejvíce vzrostly ceny domů a bytů za druhé čtvrtletí v Lucembursku, a to o 13,3 %. Následovaly Polsko (10,9 %), Slovensko (9,7 %) a Chorvatsko (o 8,3 %). Naopak v Maďarsku ceny rezidencí klesly o 5,6 % a na Kypru o 2,9 %.

Eurostat je statistickým úřadem Evropské unie. Data získává od organizací pověřených jednotlivými členskými státy ke shromažďování statistických dat na jejich území. V případě Česka je to Český statistický úřad.

Vyžadujete detailnější analýzy?

Potřebujete pro svá rozhodnutí pokročilejší informace a poptáváte kromě globálních čísel také detailnější data zaměřená na užší výběr pražských lokalit? Vyzkoušejte naší aplikaci Analýzy trhu, kde máte příležitost zakoupit jednu z detailních analýz vypracovaných pro jednotlivé městské obvody.

Vyplňte správně emailovou adresu!