Realitní vyhledávač, který tu ještě není...

Jedinečný realitní server, který vyhledává v nabídkách novostaveb. Vyhledáváme v největším počtu nabídek nových bytů a domů v celé ČR.

Na trhu se vyskytuje mnoho inzertních realitních portálů. V poslední době se také objevily pokusy vytvořit pokročilejší agregátory, které v sobě zahrnují nabídky všech zmíněných realitních portálů na jednom místě. Zatím žádný však neposkytoval ucelenou nabídku všech nemovitostí na trhu.

Flat Zone Nechce zůstat pouze u vyhledávání, ale poskytuje širokou škálu služeb spojených s bydlením.

Přehled aktivních nástrojů naleznete v aplikačním menu uprostřed spodního menu. Již nyní můžete využít služeb Realitních novinek, datového blogu nebo pokročilých realitních analýz.

Užitím nástroje Flat Zone vyhledávání potvrzujete, že jste se seznámili a souhlasíte s Podmínkami užití, jinak nejste oprávněni nástroj vyhledávání užívat.

Vyhledávač
novostaveb

Studio

Odhad
ceny

Vyhledáváč
inzerce

Realitní
fakta

Realitní
novinky

Slovník
pojmů

Blog

Datová
platforma

#306 V roce 2020 se v Praze dosud prodalo 3750 nových bytů

23. října 2020 (10:23) - Statistiky - Praha - Nové byty

Během letošního roku se zatím v Praze prodalo 3 750 nových bytů, dokládá výzkum společností Trigema, Skanska Reality a Central Group.

Ve třetím čtvrtletí se v hlavním městě prodalo 1 350 jednotek. Pro srovnání: loni si celkově našlo své zájemce 5 600 a v předminulém roce 5 000 jednotek. Lze předpokládat, že obdobný počet nových bytů se v metropoli prodá rovněž letos. Uvedený trend potvrzuje, že koronavirová pandemie nemá na zájem o nové bydlení výraznější vliv.

Objem prodaných bytů za letošní rok je přitom podobný situaci z roku 2018. Zatímco aktuálně je na trhu prodáno 3 750 nových bytů, loni to bylo ve stejném období o 5 procent (200 jednotek) více. Předloni to bylo o 1,3 procenta (50 jednotek), v roce 2017 o 7,4 procent (300 jednotek) a v roce 2016 o 22 procent (1050 jednotek) více.

Vyžadujete detailnější analýzy?

Potřebujete pro svá rozhodnutí pokročilejší informace a poptáváte kromě globálních čísel také detailnější data zaměřená na užší výběr pražských lokalit? Vyzkoušejte naší aplikaci Analýzy trhu, kde máte příležitost zakoupit jednu z detailních analýz vypracovaných pro jednotlivé městské obvody.

Vyplňte správně emailovou adresu!