Realitní vyhledávač, který tu ještě není...

Jedinečný realitní server, který vyhledává v nabídkách novostaveb. Vyhledáváme v největším počtu nabídek nových bytů a domů v celé ČR.

Na trhu se vyskytuje mnoho inzertních realitních portálů. V poslední době se také objevily pokusy vytvořit pokročilejší agregátory, které v sobě zahrnují nabídky všech zmíněných realitních portálů na jednom místě. Zatím žádný však neposkytoval ucelenou nabídku všech nemovitostí na trhu.

Flat Zone Nechce zůstat pouze u vyhledávání, ale poskytuje širokou škálu služeb spojených s bydlením.

Přehled aktivních nástrojů naleznete v aplikačním menu uprostřed spodního menu. Již nyní můžete využít služeb Realitních novinek, datového blogu nebo pokročilých realitních analýz.

Užitím nástroje Flat Zone vyhledávání potvrzujete, že jste se seznámili a souhlasíte s Podmínkami užití, jinak nejste oprávněni nástroj vyhledávání užívat.

Vyhledávač
novostaveb

Studio

Odhad
ceny

Vyhledáváč
inzerce

Realitní
fakta

Realitní
novinky

Slovník
pojmů

Blog

Datová
platforma

#307 V Praze se na konci 3Q 2020 nabízelo 5 700 nových bytů

26. října 2020 (10:26) - Statistiky - Praha - Nové byty

Nabídka nových bytů byla ke konci září v Praze v objemu 5 700 jednotek, zjistila analýza společností Trigema, Skanska Reality a Central Group

Na konci třetího kvartálu bylo v nabídkách o 100 méně než na konci června letošního roku. Loni na konci třetího kvartálu to bylo 5 300 a předloni pouze 4 650 jednotek. V roce 2017 se ve stejném období nabízelo 4 000 a rok předtím 4 300 bytů.

Přestože se jedná o 7procentní navýšení za posledních dvanáct měsíců, zůstává nabídka nedostatečná a nedokáže tak uspokojit silnou poptávku. Prozatím nejméně jich bylo na konci prvního čtvrtletí, kdy se jednalo jen o 4 750 bytů. Ve stejném období roku 2017 se jednalo dokonce pouze o 3 450 jednotek. Na druhé straně nejvíce jich bylo během posledních let v nabídkách v polovině roku 2015. Jednalo se tehdy o 7 000 bytů.

Vyžadujete detailnější analýzy?

Potřebujete pro svá rozhodnutí pokročilejší informace a poptáváte kromě globálních čísel také detailnější data zaměřená na užší výběr pražských lokalit? Vyzkoušejte naší aplikaci Analýzy trhu, kde máte příležitost zakoupit jednu z detailních analýz vypracovaných pro jednotlivé městské obvody.

Vyplňte správně emailovou adresu!