Realitní vyhledávač, který tu ještě není...

Jedinečný realitní server, který vyhledává v nabídkách novostaveb. Vyhledáváme v největším počtu nabídek nových bytů a domů v celé ČR.

Na trhu se vyskytuje mnoho inzertních realitních portálů. V poslední době se také objevily pokusy vytvořit pokročilejší agregátory, které v sobě zahrnují nabídky všech zmíněných realitních portálů na jednom místě. Zatím žádný však neposkytoval ucelenou nabídku všech nemovitostí na trhu.

Flat Zone Nechce zůstat pouze u vyhledávání, ale poskytuje širokou škálu služeb spojených s bydlením.

Přehled aktivních nástrojů naleznete v aplikačním menu uprostřed spodního menu. Již nyní můžete využít služeb Realitních novinek, datového blogu nebo pokročilých realitních analýz.

Užitím nástroje Flat Zone vyhledávání potvrzujete, že jste se seznámili a souhlasíte s Podmínkami užití, jinak nejste oprávněni nástroj vyhledávání užívat.

Vyhledávač
novostaveb

Studio

Odhad
ceny

Online
rezervace

Blog

Datová
platforma

#308 Generali inv.: 30 % lidí vnímá svou situaci s bydlením jako ohroženou

28. října 2020 (10:28) - Statistiky - Regiony - Praha - Nové byty - Nájmy

Třetině lidí v Česku zkomplikovala krize spojená s opatřeními proti šíření koronaviru situaci s bydlením, vyplývá z výsledků průzkumu Generali Investments.

Z průzkumu vyplynulo, že téměř třetina lidí vnímá zhoršení ekonomické situace. Přestěhovat se do menšího bytu nebo vzít za vděk nemovitostí v horší stavu přiznala více jak desetina respondentů.

Dvě třetiny z dotázaných si chtějí vlastní bydlení teprve pořídit, mají ale strach, že kvůli koronaviru bude situace složitější než dosud. Každý dvacátý dokonce musel koupi nemovitosti odložit, dalších 8 procent zodpovědělo, že si nebudou schopni nastřádat dostatek financí, aby si mohli svůj domov dovolit.

Více než čtvrtina lidí potom uvedla, že se chtějí do budoucna odstěhovat z města a že kvůli současné situaci i změnili zaměstnání.

Vyžadujete detailnější analýzy?

Potřebujete pro svá rozhodnutí pokročilejší informace a poptáváte kromě globálních čísel také detailnější data zaměřená na užší výběr pražských lokalit? Vyzkoušejte naší aplikaci Analýzy trhu, kde máte příležitost zakoupit jednu z detailních analýz vypracovaných pro jednotlivé městské obvody.

Vyplňte správně emailovou adresu!