Realitní vyhledávač, který tu ještě není...

Jedinečný realitní server, který vyhledává v nabídkách novostaveb. Vyhledáváme v největším počtu nabídek nových bytů a domů v celé ČR.

Na trhu se vyskytuje mnoho inzertních realitních portálů. V poslední době se také objevily pokusy vytvořit pokročilejší agregátory, které v sobě zahrnují nabídky všech zmíněných realitních portálů na jednom místě. Zatím žádný však neposkytoval ucelenou nabídku všech nemovitostí na trhu.

Flat Zone Nechce zůstat pouze u vyhledávání, ale poskytuje širokou škálu služeb spojených s bydlením.

Přehled aktivních nástrojů naleznete v aplikačním menu uprostřed spodního menu. Již nyní můžete využít služeb Realitních novinek, datového blogu nebo pokročilých realitních analýz.

Užitím nástroje Flat Zone vyhledávání potvrzujete, že jste se seznámili a souhlasíte s Podmínkami užití, jinak nejste oprávněni nástroj vyhledávání užívat.

Vyhledávač
novostaveb

Studio

Odhad
ceny

Vyhledáváč
inzerce

Realitní
fakta

Realitní
novinky

Slovník
pojmů

Blog

Datová
platforma

#311 V regionech ČR se ve 3Q 2020 prodalo přes 1 700 nových bytů

4. listopadu 2020 (11:04) - Statistiky - Praha - Nové byty

Mimo hlavní město se během třetího čtvrtletí prodalo 1 725 nových bytů, zjistila analýza Trigemy a Flat Zone.

V regionech se během třetího kvartálu prodalo o 375 více nových bytů než v hlavním městě. Celkově to bylo 1 725 jednotek. V předchozím čtvrtletí to bylo 1 671 a v prvním 1 650 jednotek. Dohromady se tak zatím letos v regionech prodalo 5 046 bytů. Nejvyšší prodeje hlásí tentokrát Jihomoravský (338), Olomoucký (314) a Středočeský (284) kraj. Na Pardubicku to bylo 124 a v Moravskoslezském kraji 93 bytů.

Na druhé straně nejméně se jich uplatnilo na Ústecku a Vysočině. Dohromady pouze okolo 40. Pouze 63 bytů se prodalo na Karlovarsku a 66 na Královehradecku. 73 jich bylo v Jihočeském a 79 v Libereckém kraji. Do poptávky na Královehradecku, Liberecku a Ústecku se ve sledovaném období podepsal významně rovněž zájem o horské apartmány, které se zde nabízí.

Vyžadujete detailnější analýzy?

Potřebujete pro svá rozhodnutí pokročilejší informace a poptáváte kromě globálních čísel také detailnější data zaměřená na užší výběr pražských lokalit? Vyzkoušejte naší aplikaci Analýzy trhu, kde máte příležitost zakoupit jednu z detailních analýz vypracovaných pro jednotlivé městské obvody.

Vyplňte správně emailovou adresu!