Realitní vyhledávač, který tu ještě není...

Jedinečný realitní server, který vyhledává v nabídkách novostaveb. Vyhledáváme v největším počtu nabídek nových bytů a domů v celé ČR.

Na trhu se vyskytuje mnoho inzertních realitních portálů. V poslední době se také objevily pokusy vytvořit pokročilejší agregátory, které v sobě zahrnují nabídky všech zmíněných realitních portálů na jednom místě. Zatím žádný však neposkytoval ucelenou nabídku všech nemovitostí na trhu.

Flat Zone Nechce zůstat pouze u vyhledávání, ale poskytuje širokou škálu služeb spojených s bydlením.

Přehled aktivních nástrojů naleznete v aplikačním menu uprostřed spodního menu. Již nyní můžete využít služeb Realitních novinek, datového blogu nebo pokročilých realitních analýz.

Užitím nástroje Flat Zone vyhledávání potvrzujete, že jste se seznámili a souhlasíte s Podmínkami užití, jinak nejste oprávněni nástroj vyhledávání užívat.

Vyhledávač
novostaveb

Studio

Odhad
ceny

Vyhledáváč
inzerce

Realitní
fakta

Realitní
novinky

Slovník
pojmů

Blog

Datová
platforma

#313 CEEC: Developeři očekávají velmi mírný růst poptávky po nových bytech

9. listopadu 2020 (11:09) - Statistiky - Regiony - Praha - Developeři - Nové byty

Na straně poptávky po nemovitostech developeři letos očekávají velmi malý růst, ukazuje studie CEEC Research.

Poptávka po nových bytech bude podle developerů, kteří se zúčastnili ankety společnosti CEEC Research, letos stejná jak v Praze, tak regionech. Podle této analýzy to bude 0,2 procenta. S vyšší poptávkou ale developeři počítají pro příští rok: v Praze by to mělo být více o 1,9 a mimo metropoli o 1,6 procenta.

Podle odborníků jsou jedním z hlavních důvodů příznivé podmínky na hypotečním trhu. Podle některých lze navíc do budoucnosti počítat i se silnějším zájmem ze strany fondů a dalších větších investorů, protože investice do rezidenčních nemovitostí jsou dnes jedním z nejvýhodnějších způsobů, kam volné finanční prostředky uložit.

Na základě výzkumu CEEC Research se však také ukazuje, že by to mělo být letos poprvé za posledních 5 let, kdy bude očekávaná poptávka nižší než nabídka nemovitostí.

Vyžadujete detailnější analýzy?

Potřebujete pro svá rozhodnutí pokročilejší informace a poptáváte kromě globálních čísel také detailnější data zaměřená na užší výběr pražských lokalit? Vyzkoušejte naší aplikaci Analýzy trhu, kde máte příležitost zakoupit jednu z detailních analýz vypracovaných pro jednotlivé městské obvody.

Vyplňte správně emailovou adresu!