Realitní vyhledávač, který tu ještě není...

Jedinečný realitní server, který vyhledává v nabídkách novostaveb. Vyhledáváme v největším počtu nabídek nových bytů a domů v celé ČR.

Na trhu se vyskytuje mnoho inzertních realitních portálů. V poslední době se také objevily pokusy vytvořit pokročilejší agregátory, které v sobě zahrnují nabídky všech zmíněných realitních portálů na jednom místě. Zatím žádný však neposkytoval ucelenou nabídku všech nemovitostí na trhu.

Flat Zone Nechce zůstat pouze u vyhledávání, ale poskytuje širokou škálu služeb spojených s bydlením.

Přehled aktivních nástrojů naleznete v aplikačním menu uprostřed spodního menu. Již nyní můžete využít služeb Realitních novinek, datového blogu nebo pokročilých realitních analýz.

Užitím nástroje Flat Zone vyhledávání potvrzujete, že jste se seznámili a souhlasíte s Podmínkami užití, jinak nejste oprávněni nástroj vyhledávání užívat.

Vyhledávání
nemovitostí

Realitní
novinky

Realitní
fakta

Realitní
analýzy

Slovník
pojmů

Odhad
ceny

Přihlášení do uživatelského profilu
Flat Zone

Uživatelský profil pro správu Flat Zone

Flat Zone se vám stane věrným real přítelem
a bude vždy k dispozici při poskytování
nejkomplexnějších informací o českém realitním trhu.

Heslo musí obsahovat nejméně 8 znaků a alespoň jedno malé písmeno, jedno velké písmeno a jednu číslici.

Přihlášením k účtu vyjadřujete souhlas se Zásadami pro ochranu osobních údajů a Podmínkami použití společnosti FLAT ZONE s.r.o.

Už máte svůj uživatelský profil?

FUNKCI HLÍDACÍHO PSA NYNÍ VYVÍJÍME,
CHCETE ZNÁT PŘESNÝ TERMÍN SPUŠTĚNÍ?

Přihlašte se k odběru
našeho newsletteru

Podmínky zpracování dat podle GDPR a reklamní obchodní sdělení.

Zanechte nám vzkaz

 
 

#107 V nabídce v Praze je 37 procent dvoupokojových nových bytů

,

Pokud si zájemce vybírá v Praze bydlení, nejčastěji se mu nabízí byty s dispozicemi 2+kk. Aktuálně jich na trhu skoro 37 procenta.

V nabídkách nových bytů se stále nejčastěji objevují 2+kk, kterých je jen v Praze okolo 36, 5 procenta, ukazuje analýza společnosti Trigema za první kvartál letošního roku. Jednopokojových bytů je necelých 27 a třípokojových 24 procenta. Pouze 10,3 procenta je bytů ve velikosti 4+kk. Pětipokojových je pak jen 2,4 procenta.

Uvedený stav je podobný tomu, jaká byla situace v předchozím čtvrtletí. Tehdy bylo dvoupokojových bytů 36,8 a jednopokojových 26,9 procenta. To je v podstatě stejně jako o tři měsíce později. Třípokojových bylo pouze o procento méně než v prvním kvartálu tohoto roku a čtyřpokojových 10,7 procenta. Pětipokojových bylo 2,6 procenta.

Před rokem bylo v prvním čtvrtletí v nabídkách dvoupokojových bytů dokonce 39,3 a třípokojových 26,7 procenta. O mnoho méně bylo naopak jednopokojových, kterých bylo tehdy jen 18,4 procenta. Navýšení jejich podílu pravděpodobně spočívá v tom, jak se zájem přesouvá o byty, jejichž celková cena není tak vysoká.

Vyžadujete detailnější analýzy?

Potřebujete pro svá rozhodnutí pokročilejší informace a poptáváte kromě globálních čísel také detailnější data zaměřená na užší výběr pražských lokalit? Vyzkoušejte naší aplikaci Analýzy trhu, kde máte příležitost zakoupit jednu z detailních analýz vypracovaných pro jednotlivé městské obvody.

Vyplňte správně emailovou adresu!