Realitní vyhledávač, který tu ještě není...

Jedinečný realitní server, který vyhledává v nabídkách novostaveb. Vyhledáváme v největším počtu nabídek nových bytů a domů v celé ČR.

Na trhu se vyskytuje mnoho inzertních realitních portálů. V poslední době se také objevily pokusy vytvořit pokročilejší agregátory, které v sobě zahrnují nabídky všech zmíněných realitních portálů na jednom místě. Zatím žádný však neposkytoval ucelenou nabídku všech nemovitostí na trhu.

Flat Zone Nechce zůstat pouze u vyhledávání, ale poskytuje širokou škálu služeb spojených s bydlením.

Přehled aktivních nástrojů naleznete v aplikačním menu uprostřed spodního menu. Již nyní můžete využít služeb Realitních novinek, datového blogu nebo pokročilých realitních analýz.

Užitím nástroje Flat Zone vyhledávání potvrzujete, že jste se seznámili a souhlasíte s Podmínkami užití, jinak nejste oprávněni nástroj vyhledávání užívat.

Vyhledávání
nemovitostí

Realitní
novinky

Realitní
fakta

Realitní
analýzy

Slovník
pojmů

Odhad
ceny

Přihlášení do uživatelského profilu
Flat Zone

Uživatelský profil pro správu Flat Zone

Flat Zone se vám stane věrným real přítelem
a bude vždy k dispozici při poskytování
nejkomplexnějších informací o českém realitním trhu.

Heslo musí obsahovat nejméně 8 znaků a alespoň jedno malé písmeno, jedno velké písmeno a jednu číslici.

Přihlášením k účtu vyjadřujete souhlas se Zásadami pro ochranu osobních údajů a Podmínkami použití společnosti FLAT ZONE s.r.o.

Už máte svůj uživatelský profil?

FUNKCI HLÍDACÍHO PSA NYNÍ VYVÍJÍME,
CHCETE ZNÁT PŘESNÝ TERMÍN SPUŠTĚNÍ?

Přihlašte se k odběru
našeho newsletteru

Podmínky zpracování dat podle GDPR a reklamní obchodní sdělení.

Zanechte nám vzkaz

 
 

#108 Průměrná cena nových dostupných bytů se zvýšil téměř o 13 procent

,

Průměrná cena nových dostupných bytů, které jsou na pražském trhu, se na konci prvního čtvrtletí meziročně zvýšila o 12,6 procenta z 94 357 na 106 266 korun na m2.

Vývoj průměrné ceny za m2 nových bytů v Praze 2013-2019

Jestliže ještě před dvěma roky se nové byty v nabídkách jednotlivých developerů pohybovaly v průměru na ceně okolo 82 215 korun na m2, o rok později to bylo již z 94 357 a letos dokonce 106 266.

Zároveň s tím je však třeba taky dodat, že v posledních kvartálech se už cena takových bytů nezvyšuje takovým tempem, jak tomu bylo v minulosti. Ve druhém kvartálu loňského roku to totiž bylo ještě 99 243 a následně 102 916 a 106 027 korun na m2. Z tohoto vývoje je mimo jiné vidět, že mezikvartálně se v posledním období navýšila pouze o zanedbatelných 0,22 procenta.

Ani v dalších měsících tohoto roku nelze očekávat, že by se nabídková cena nějak dramaticky navyšovala. Výjimkou může být snad pouze stav, kdy by se na trhu objevilo najednou více luxusních projektů s větším počtem nových bytů, jež by uvedený trend zvrátily.

Vyžadujete detailnější analýzy?

Potřebujete pro svá rozhodnutí pokročilejší informace a poptáváte kromě globálních čísel také detailnější data zaměřená na užší výběr pražských lokalit? Vyzkoušejte naší aplikaci Analýzy trhu, kde máte příležitost zakoupit jednu z detailních analýz vypracovaných pro jednotlivé městské obvody.

Vyplňte správně emailovou adresu!