Realitní vyhledávač, který tu ještě není...

Jedinečný realitní server, který vyhledává v nabídkách novostaveb. Vyhledáváme v největším počtu nabídek nových bytů a domů v celé ČR.

Na trhu se vyskytuje mnoho inzertních realitních portálů. V poslední době se také objevily pokusy vytvořit pokročilejší agregátory, které v sobě zahrnují nabídky všech zmíněných realitních portálů na jednom místě. Zatím žádný však neposkytoval ucelenou nabídku všech nemovitostí na trhu.

Flat Zone Nechce zůstat pouze u vyhledávání, ale poskytuje širokou škálu služeb spojených s bydlením.

Přehled aktivních nástrojů naleznete v aplikačním menu uprostřed spodního menu. Již nyní můžete využít služeb Realitních novinek, datového blogu nebo pokročilých realitních analýz.

Užitím nástroje Flat Zone vyhledávání potvrzujete, že jste se seznámili a souhlasíte s Podmínkami užití, jinak nejste oprávněni nástroj vyhledávání užívat.

Vyhledávač
novostaveb

Studio

Odhad
ceny

Vyhledáváč
inzerce

Realitní
fakta

Realitní
novinky

Slovník
pojmů

Blog

Datová
platforma

Problém s nedostatkem místa ve městech může vyřešit vertikální systém parkování

TV Architect, 10. listopadu 2020 (17:13)

Parkování je jedno z nejpalčivějších témat bydlení ve městě. Architekti ze studia Chybík+Krištof přicházejí s originálním návrhem, který by mohl změnit podobu řady měst. Jedná se o systém parkování, který nabídne nejen zvýšení kapacity parkovacích míst, ale také přidá prostor navíc jako například vyhlídku, dětské hřiště nebo obchod.

Co si pod pojmem vertikální parkování představit? Jde o nadzemní rotační systém parkovacího zakladače pro 12 automobilů. Tato verze lze však na míru upravit potřebám dané lokality. Podle architektů pak ušetřený prostor může posloužit pro zeleň, dětské hřiště a nebo jej lze propojit s populární úschovnou kol.

Systém je navržen tak, aby co nejvíce splynul s okolím a působil dojmem, že tam patří. Objekty se mohou velmi lišit, střecha může být plochá i sedlová a okolní zástavbě se přizpůsobí například tradiční materiály jako je hrubozrnná omítka, cihla nebo beton.


více čtěte na: www.tvarchitect.com

Projektové tipy

Vyplňte správně emailovou adresu!