Realitní vyhledávač, který tu ještě není...

Jedinečný realitní server, který vyhledává v nabídkách novostaveb. Vyhledáváme v největším počtu nabídek nových bytů a domů v celé ČR.

Na trhu se vyskytuje mnoho inzertních realitních portálů. V poslední době se také objevily pokusy vytvořit pokročilejší agregátory, které v sobě zahrnují nabídky všech zmíněných realitních portálů na jednom místě. Zatím žádný však neposkytoval ucelenou nabídku všech nemovitostí na trhu.

Flat Zone Nechce zůstat pouze u vyhledávání, ale poskytuje širokou škálu služeb spojených s bydlením.

Přehled aktivních nástrojů naleznete v aplikačním menu uprostřed spodního menu. Již nyní můžete využít služeb Realitních novinek, datového blogu nebo pokročilých realitních analýz.

Užitím nástroje Flat Zone vyhledávání potvrzujete, že jste se seznámili a souhlasíte s Podmínkami užití, jinak nejste oprávněni nástroj vyhledávání užívat.

Vyhledávač
novostaveb

Studio

Odhad
ceny

Vyhledáváč
inzerce

Realitní
fakta

Realitní
novinky

Slovník
pojmů

Blog

Datová
platforma

Trojská kotlina se změní k nepoznání

TV Architect, 23. listopadu 2020 (12:21)

Jedno z největších rekreačních míst na území Prahy, to je Trojská kotlina, která nabízí Pražanům kýžený klid od rušných silnic a přeplněných náměstí. V následujících pěti letech by se měla tato lokalita významně proměnit. S tím souvisí i projekt Divoké Vltavy, který počítá s revitalizací vodního toku a rozšířením koryta. S plány se může veřejnost seznámit i na okružní stezce podél Vltavy.

Aby byla lokalita nadále funkční je třeba se o ni starat a věnovat místu odborný dohled. Institut plánování a rozvoje (IPR) se území Troji již několik let intenzivně věnuje. Co v budoucnu čeká Císařský ostrov a Trojskou kotlinu? „Začalo se rychlými opatřeními jako bylo odstranění skládek a úpravy zanedbaných částí Císařského ostrova. Projekty, na kterých nyní pracujeme mají společné cíle, a to je vytvoření lepší dostupnosti a prostupnosti Trojské kotliny a vytvoření nových rekreačních míst. Zároveň je to také ochrana přírody a biodiverzity,“ přibližuje projektový manager IPR Praha Marek Kundrata.

Protipovodňovou ochranu by mělo zlepšit rozšíření koryta řeky, kde vzniknou nové štěrkové ostrůvky. Další důležitou součástí bude i takzvaný bezpečnostní průleh napříč Císařským ostrovem.


více čtěte na: www.tvarchitect.com

Projektové tipy

Vyplňte správně emailovou adresu!