Realitní vyhledávač, který tu ještě není...

Jedinečný realitní server, který vyhledává v nabídkách novostaveb. Vyhledáváme v největším počtu nabídek nových bytů a domů v celé ČR.

Na trhu se vyskytuje mnoho inzertních realitních portálů. V poslední době se také objevily pokusy vytvořit pokročilejší agregátory, které v sobě zahrnují nabídky všech zmíněných realitních portálů na jednom místě. Zatím žádný však neposkytoval ucelenou nabídku všech nemovitostí na trhu.

Flat Zone Nechce zůstat pouze u vyhledávání, ale poskytuje širokou škálu služeb spojených s bydlením.

Přehled aktivních nástrojů naleznete v aplikačním menu uprostřed spodního menu. Již nyní můžete využít služeb Realitních novinek, datového blogu nebo pokročilých realitních analýz.

Užitím nástroje Flat Zone vyhledávání potvrzujete, že jste se seznámili a souhlasíte s Podmínkami užití, jinak nejste oprávněni nástroj vyhledávání užívat.

Vyhledávač
novostaveb

Studio

Odhad
ceny

Vyhledáváč
inzerce

Realitní
fakta

Realitní
novinky

Slovník
pojmů

Blog

Datová
platforma

Prodejní ceny bytů vzrostly v Praze od roku 2015 téměř dvojnásobně

Skypaper.cz, 23. listopadu 2020 (12:26)

Za posledních necelých šest let stouply prodejní ceny nových bytů v hlavním městě téměř dvojnásobně. Zatímco v 1. čtvrtletí 2015 byla průměrná cena 56 tisíc korun za čtvereční metr, v tomto čtvrtletí je 110 tisíc Kč.

Hlavním důvodem je, že nabídka nových bytů v Praze nestačí uspokojovat poptávku kvůli velmi pomalému povolování nové výstavby. Od roku 2015 se v metropoli povolilo o polovinu méně bytů, než se prodalo. Vyplývá to z analýzy Central Group.

V roce 2015 se průměrný 70metrový byt v metropoli prodával kolem 3,9 milionu Kč, dnes by stál 7,7 milionu korun. Nad hranicí 100 tisíc za m2 se pohybují ceny nových bytů už ve všech pražských obvodech. Ještě v polovině letošního roku se těsně pod ní jako jediná držela Praha 9, i zde už jsou ale ceny vyšší.


více čtěte na: www.skypaper.cz

Projektové tipy

Vyplňte správně emailovou adresu!