Realitní vyhledávač, který tu ještě není...

Jedinečný realitní server, který vyhledává v nabídkách novostaveb. Vyhledáváme v největším počtu nabídek nových bytů a domů v celé ČR.

Na trhu se vyskytuje mnoho inzertních realitních portálů. V poslední době se také objevily pokusy vytvořit pokročilejší agregátory, které v sobě zahrnují nabídky všech zmíněných realitních portálů na jednom místě. Zatím žádný však neposkytoval ucelenou nabídku všech nemovitostí na trhu.

Flat Zone Nechce zůstat pouze u vyhledávání, ale poskytuje širokou škálu služeb spojených s bydlením.

Přehled aktivních nástrojů naleznete v aplikačním menu uprostřed spodního menu. Již nyní můžete využít služeb Realitních novinek, datového blogu nebo pokročilých realitních analýz.

Užitím nástroje Flat Zone vyhledávání potvrzujete, že jste se seznámili a souhlasíte s Podmínkami užití, jinak nejste oprávněni nástroj vyhledávání užívat.

Vyhledávač
novostaveb

Studio

Odhad
ceny

Vyhledáváč
inzerce

Realitní
fakta

Realitní
novinky

Slovník
pojmů

Blog

Datová
platforma

Největší trojrozměrný tištěný dům v Evropě vzniká kousek za českými hranicemi

TV Architect, 4. prosince 2020 (10:45)

Největší 3D tištěný dům v Evropě právě vzniká v bavorské vesničce Wallenhausen. Má půdorys o velikosti 380 čtverečních metrů. Bude mít tři podlaží a nový nájemníci v něm najdou pět bytů.

Nejenom tvar tištěných stěn, ale také složení směsi řídí počítač velké tiskárny, která pracuje s médiem na bázi betonu. Vlastní mechanická část funguje jako velký měch, který do sebe nasává betonovou hmotu, a dlouhá hadice, která je k němu připojena, ji pak chrlí ven a tím „píše” požadovaný tvar, čímž na sebe skládá jednu vrstvu za druhou. Z hlediska designu 3D tiskárna umožňuje vytvářet všechny tvary, které si dokážete představit.

Jakmile budou hotové nosné zdi, otvory v nich budou vyplněné rovněž betonem. Stavbaři ponechají volné pouze průduchy, jimiž povede infrastruktura domu, tedy rozvody elektřiny, plynu nebo teplé a studené vody.


více čtěte na: www.tvarchitect.com

Projektové tipy

Vyplňte správně emailovou adresu!