Realitní vyhledávač, který tu ještě není...

Jedinečný realitní server, který vyhledává v nabídkách novostaveb. Vyhledáváme v největším počtu nabídek nových bytů a domů v celé ČR.

Na trhu se vyskytuje mnoho inzertních realitních portálů. V poslední době se také objevily pokusy vytvořit pokročilejší agregátory, které v sobě zahrnují nabídky všech zmíněných realitních portálů na jednom místě. Zatím žádný však neposkytoval ucelenou nabídku všech nemovitostí na trhu.

Flat Zone Nechce zůstat pouze u vyhledávání, ale poskytuje širokou škálu služeb spojených s bydlením.

Přehled aktivních nástrojů naleznete v aplikačním menu uprostřed spodního menu. Již nyní můžete využít služeb Realitních novinek, datového blogu nebo pokročilých realitních analýz.

Užitím nástroje Flat Zone vyhledávání potvrzujete, že jste se seznámili a souhlasíte s Podmínkami užití, jinak nejste oprávněni nástroj vyhledávání užívat.

Vyhledávač
novostaveb

Studio

Odhad
ceny

Vyhledáváč
inzerce

Realitní
fakta

Realitní
novinky

Slovník
pojmů

Blog

Datová
platforma

Územní plán Českých Budějovic významně ovlivní budoucí podobu města

TV Architect, 7. prosince 2020 (16:23)

Návrh zadání územního plánu města, který by mohl zásadně změnit život v Českých Budějovicích odsouhlasili zastupitelé. Zabývat se má především bydlením ale také významnými investičními záměry, jako je například nová budova Jihočeského divadla či zábavní vodní centrum.

Vedení radnice od materiálu očekává, že bude jednodušší než ten předchozí a také průlomový. Komisi, která nad návrhem zadání jednala, tvořili zástupci všech zastupitelských klubů. Oproti předchozímu plánu v tom novém lze najít téma klimatického urbanismu, zastavění některých ploch v centru města a také výstavbu kulturních center.

Z návrhu zadání vyplývá, že rozvoj podmínek pro bydlení počítá s růstem počtu obyvatel na úroveň zhruba 110 tisíc ze současných 94 tisíc. Materiál má také řešit možnost zastavění některých volných pozemků. V případě bydlení je to třeba lokalita Suchomelská. Řeší i zákaz výstavby tam, kde to není pro rozvoj města vhodné.


více čtěte na: www.tvarchitect.com

Projektové tipy

Vyplňte správně emailovou adresu!