Realitní vyhledávač, který tu ještě není...

Jedinečný realitní server, který vyhledává v nabídkách novostaveb. Vyhledáváme v největším počtu nabídek nových bytů a domů v celé ČR.

Na trhu se vyskytuje mnoho inzertních realitních portálů. V poslední době se také objevily pokusy vytvořit pokročilejší agregátory, které v sobě zahrnují nabídky všech zmíněných realitních portálů na jednom místě. Zatím žádný však neposkytoval ucelenou nabídku všech nemovitostí na trhu.

Flat Zone Nechce zůstat pouze u vyhledávání, ale poskytuje širokou škálu služeb spojených s bydlením.

Přehled aktivních nástrojů naleznete v aplikačním menu uprostřed spodního menu. Již nyní můžete využít služeb Realitních novinek, datového blogu nebo pokročilých realitních analýz.

Užitím nástroje Flat Zone vyhledávání potvrzujete, že jste se seznámili a souhlasíte s Podmínkami užití, jinak nejste oprávněni nástroj vyhledávání užívat.

Vyhledávač
novostaveb

Studio

Odhad
ceny

Vyhledáváč
inzerce

Realitní
fakta

Realitní
novinky

Slovník
pojmů

Blog

Datová
platforma

Jaké pojištění si sjednat k hypotéce?

Hypoindex.cz, 11. prosince 2020 (15:28)

Pokud se rozhodnete bydlet ve vlastním bytě nebo domě, pravděpodobně sáhnete k možnosti financování formou úvěru. Na vysněný domov si vezmete hypotéku a banka po vás bude nejspíš chtít, abyste si nemovitost i úvěr pojistili.

Každý závazek je rozumné zajistit. Při splácení úvěru byste neměli jít „nadoraz“, měli byste si systematicky vytvářet finanční rezervu, abyste mohli při výpadku příjmu nejméně půl roku normálně fungovat. Pojištění nemovitosti je nejen rozumné, ale také vynucené ze strany banky, která chce pojistnou smlouvu vinkulovat ve svůj prospěch. Vinkulace funguje tak, že kdybyste např. vyhořeli, pojišťovna nejprve zaplatí zbývající dluh bance a zbytek pojištěnému.

Při dlouhodobém úvěru je nesmírně důležité osobní finanční zabezpečení dlužníka nebo dlužníků, pokud jsou dva, nejčastěji manželé. Pojištění úvěru obvykle sestává z několika složek – pojištění pro případ smrti, invalidity, dlouhodobé pracovní neschopnosti, hospitalizace a někdy se objevuje i pojištění ztráty zaměstnání nebo pojištění neschopnosti splácet úvěr.D


více čtěte na: www.hypoindex.cz

Projektové tipy

Vyplňte správně emailovou adresu!