Realitní vyhledávač, který tu ještě není...

Jedinečný realitní server, který vyhledává v nabídkách novostaveb. Vyhledáváme v největším počtu nabídek nových bytů a domů v celé ČR.

Na trhu se vyskytuje mnoho inzertních realitních portálů. V poslední době se také objevily pokusy vytvořit pokročilejší agregátory, které v sobě zahrnují nabídky všech zmíněných realitních portálů na jednom místě. Zatím žádný však neposkytoval ucelenou nabídku všech nemovitostí na trhu.

Flat Zone Nechce zůstat pouze u vyhledávání, ale poskytuje širokou škálu služeb spojených s bydlením.

Přehled aktivních nástrojů naleznete v aplikačním menu uprostřed spodního menu. Již nyní můžete využít služeb Realitních novinek, datového blogu nebo pokročilých realitních analýz.

Užitím nástroje Flat Zone vyhledávání potvrzujete, že jste se seznámili a souhlasíte s Podmínkami užití, jinak nejste oprávněni nástroj vyhledávání užívat.

Vyhledávač
novostaveb

Vyhledáváč
inzerce

Realitní
novinky

Realitní
fakta

Realitní
analýzy

Slovník
pojmů

Odhad
ceny

Datová
platforma

Vyšší úvěry na bydlení z fondu investic

Stavební fórum, 4. ledna 2021 (13:38)

Úvěr poskytnutý na výstavbu bytů z peněz Státního fondu podpory investic (SFPI) stoupne od ledna 2021 z 80 na 90 % nákladů na výstavbu.

Minimální výše úvěru na modernizaci se zvýší ze 30 000 korun na 50 000 Kč, maximální z 300 000 Kč na 600 000 korun. U pořízení rodinného domu vzroste o 400 000 korun na 2,4 milionu Kč. Na pořízení bytu nebo družstevního podílu v bytovém družstvu stoupne z 1,2 milionu na 2 mil. Kč.Ministerstvo pro místní rozvoj (MMR), které návrh předložilo, předpokládá, že po upravení podmínek bude zájem o výstavbu nájemních bytů o 30 % vyšší, přičemž současné disponibilní zdroje fondu by tento zájem měly pokrýt, přestože výdaje SFPI příští rok meziročně klesnou o 16,5 % na 3,44 mld. Kč.

„Nájemní bydlení je významnou formou bydlení, která má umožnit bydlení s relativně nízkými měsíčními náklady včetně možnosti měnit místo trvalého pobytu. Nájemní byty jsou nezastupitelné pro bydlení seniorů, ale i mladých lidí,“ uvádí MMR v předkládací zprávě.


více čtěte na: www.stavebni-forum.cz

Vyplňte správně emailovou adresu!