Realitní vyhledávač, který tu ještě není...

Jedinečný realitní server, který vyhledává v nabídkách novostaveb. Vyhledáváme v největším počtu nabídek nových bytů a domů v celé ČR.

Na trhu se vyskytuje mnoho inzertních realitních portálů. V poslední době se také objevily pokusy vytvořit pokročilejší agregátory, které v sobě zahrnují nabídky všech zmíněných realitních portálů na jednom místě. Zatím žádný však neposkytoval ucelenou nabídku všech nemovitostí na trhu.

Flat Zone Nechce zůstat pouze u vyhledávání, ale poskytuje širokou škálu služeb spojených s bydlením.

Přehled aktivních nástrojů naleznete v aplikačním menu uprostřed spodního menu. Již nyní můžete využít služeb Realitních novinek, datového blogu nebo pokročilých realitních analýz.

Užitím nástroje Flat Zone vyhledávání potvrzujete, že jste se seznámili a souhlasíte s Podmínkami užití, jinak nejste oprávněni nástroj vyhledávání užívat.

Vyhledávač
novostaveb

Studio

Odhad
ceny

Vyhledáváč
inzerce

Realitní
fakta

Realitní
novinky

Slovník
pojmů

Datová
platforma

Strašák jménem rekonstrukce: Na co se vyplatí nezapomenout?

Občanská výstavba, 11. ledna 2021 (12:29)

Přestavba bytu může být pro někoho noční můrou. Předražení řemeslníci, nepořádek, neočekávané výdaje, prodlužování doby rekonstrukce nebo nepovedené zásahy. Většině komplikací však můžete předejít. Nejdůležitějším bodem je totiž správné plánování.

Modernizace bytu může být náročná jak časově, tak i finančně. V prvé řadě byste si měli ujasnit, co od přestavby očekáváte. I když máte v hlavě jasnou představu, neváhejte se poradit s odborníky. Využijte služeb bytového architekta a celý záměr s ním prokonzultujte. Dobře promyšlená rekonstrukce vám ušetří nejenom čas a peníze, ale i nervy. Hodit se bude i pojištění domácnosti, které ochrání vaši nemovitost.

Rozhodli jste se bourat zdi? Zajistěte si před přestavbou stavební průzkum. Plánované zásahy nechte posoudit statika, ať víte, které stěny můžete bourat. V případě, že chcete zasahovat do nosných zdí, neobejdete se bez stavebního povolení.


více čtěte na: www.obcanskavystavba.cz

Vyplňte správně emailovou adresu!