Realitní vyhledávač, který tu ještě není...

Jedinečný realitní server, který vyhledává v nabídkách novostaveb. Vyhledáváme v největším počtu nabídek nových bytů a domů v celé ČR.

Na trhu se vyskytuje mnoho inzertních realitních portálů. V poslední době se také objevily pokusy vytvořit pokročilejší agregátory, které v sobě zahrnují nabídky všech zmíněných realitních portálů na jednom místě. Zatím žádný však neposkytoval ucelenou nabídku všech nemovitostí na trhu.

Flat Zone Nechce zůstat pouze u vyhledávání, ale poskytuje širokou škálu služeb spojených s bydlením.

Přehled aktivních nástrojů naleznete v aplikačním menu uprostřed spodního menu. Již nyní můžete využít služeb Realitních novinek, datového blogu nebo pokročilých realitních analýz.

Užitím nástroje Flat Zone vyhledávání potvrzujete, že jste se seznámili a souhlasíte s Podmínkami užití, jinak nejste oprávněni nástroj vyhledávání užívat.

Vyhledávač
novostaveb

Studio

Odhad
ceny

Vyhledáváč
inzerce

Realitní
fakta

Realitní
novinky

Slovník
pojmů

Datová
platforma

Praha zvyšuje bytové nájemné

Stavební fórum, 14. ledna 2021 (11:25)

Pražský magistrát hodlá zvednout nájemné ve svých bytech na 164 Kč za metr čtvereční a měsíc v širším centru a na 132 Kč za metr čtvereční a měsíc na periferiích metropole.

Zvýšení se nedotkne například seniorů, zdravotně postižených a v souvislosti s ekonomickou situací také nízkopříjmových domácností. Nyní se výše nájmů v 7 700 magistrátních bytech výrazně liší a pohybuje se mezi 56 Kč – 148 Kč za metr čtvereční.

„Obecně je důležité si uvědomit, že výše nájmů magistrátních bytů se více než 17 let nezměnila,“ uvedl radní města pro bydlení Adam Zábranský (Piráti). Příjem z nájmů bytů nyní podle něj nestačí ani na údržbu stávajícího fondu, natožpak na jeho rozšiřování.


více čtěte na: www.stavebni-forum.cz

Vyplňte správně emailovou adresu!