Realitní vyhledávač, který tu ještě není...

Jedinečný realitní server, který vyhledává v nabídkách novostaveb. Vyhledáváme v největším počtu nabídek nových bytů a domů v celé ČR.

Na trhu se vyskytuje mnoho inzertních realitních portálů. V poslední době se také objevily pokusy vytvořit pokročilejší agregátory, které v sobě zahrnují nabídky všech zmíněných realitních portálů na jednom místě. Zatím žádný však neposkytoval ucelenou nabídku všech nemovitostí na trhu.

Flat Zone Nechce zůstat pouze u vyhledávání, ale poskytuje širokou škálu služeb spojených s bydlením.

Přehled aktivních nástrojů naleznete v aplikačním menu uprostřed spodního menu. Již nyní můžete využít služeb Realitních novinek, datového blogu nebo pokročilých realitních analýz.

Užitím nástroje Flat Zone vyhledávání potvrzujete, že jste se seznámili a souhlasíte s Podmínkami užití, jinak nejste oprávněni nástroj vyhledávání užívat.

Vyhledávač
novostaveb

Studio

Odhad
ceny

Vyhledáváč
inzerce

Realitní
fakta

Realitní
novinky

Slovník
pojmů

Datová
platforma

Vše, co potřebujete k přístavbě garáže

Občanská výstavba, 20. ledna 2021 (09:05)

Koupili jste si nového miláčka na čtyřech kolech, ale nechcete ho nechávat venku na ulici nebo jen tak pod přístřeškem? Pokud jste se rozhodli pro přístavbu garáže, přečtěte si, co všechno k tomu budete potřebovat.

K novému autu nestačí mít pouze nejlevnější povinné ručení, ale také byste mu měli dát slušné místo na přespání. Přistavit garáž není tak těžké a nemusí vás to stát ani moc peněz. Je tu ale několik věcí, které byste měli vědět, ještě než se do samotné stavby pustíte.

V posledních dvou letech je výstavba garáže nebo jiné menší stavby lehčí, alespoň co se papírování týče. Na nepodsklepenou garáž o výměře 25 m2, jejíž výška nepřesáhne 5 m, nepotřebujete ani povolení, a dokonce ani ohlášení stavby. Myslete ale na to, že garáž nesmí sloužit jako sklad paliva a musí být umístěna na pozemku domu, a to minimálně dva metry od hranice pozemku. S domem spojená garáž pak bude vyžadovat také propojovací dveře splňující protipožární předpisy, a které se navíc musí otevírat směrem do domu.

Vyplňte správně emailovou adresu!