Realitní vyhledávač, který tu ještě není...

Jedinečný realitní server, který vyhledává v nabídkách novostaveb. Vyhledáváme v největším počtu nabídek nových bytů a domů v celé ČR.

Na trhu se vyskytuje mnoho inzertních realitních portálů. V poslední době se také objevily pokusy vytvořit pokročilejší agregátory, které v sobě zahrnují nabídky všech zmíněných realitních portálů na jednom místě. Zatím žádný však neposkytoval ucelenou nabídku všech nemovitostí na trhu.

Flat Zone Nechce zůstat pouze u vyhledávání, ale poskytuje širokou škálu služeb spojených s bydlením.

Přehled aktivních nástrojů naleznete v aplikačním menu uprostřed spodního menu. Již nyní můžete využít služeb Realitních novinek, datového blogu nebo pokročilých realitních analýz.

Užitím nástroje Flat Zone vyhledávání potvrzujete, že jste se seznámili a souhlasíte s Podmínkami užití, jinak nejste oprávněni nástroj vyhledávání užívat.

Vyhledávač
novostaveb

Studio

Odhad
ceny

Vyhledáváč
inzerce

Realitní
fakta

Realitní
novinky

Slovník
pojmů

Blog

Datová
platforma

Jak připravit nemovitost na prodej?

Hypoindex.cz, 28. ledna 2021 (14:51)

Ceny domů i bytů se drží nahoře, někde dokonce rostou. Poptávka podle realitních makléřů ale stále převyšuje nabídku. Kdo nyní prodává nemovitost, může vydělat. Zvýšit cenu a urychlit prodej pomůže dobrá příprava.

I přes nejistotu spojenou s koronavirovou krizí lidé stále investují do nemovitostí. Vlastnictví domu nebo bytu je vnímáno jako bezpečný a racionální způsob uložení peněz. V případě investiční nemovitosti k pronájmu pak také jako možnost, jak zhodnotit úspory. Prodávající by proto měl být i nyní v dobré výchozí pozici. Klíčové je správně stanovit cenu, připravit prezentaci nemovitosti a případně ji upravit tak, aby byla atraktivnější.

Stěžejní a zároveň náročnou disciplínou je správné nastavení prodejní ceny. Roli při tom hraje řada faktorů, mimo jiné i priority a očekávání prodávajícího.


více čtěte na: www.hypoindex.cz

Projektové tipy

Vyplňte správně emailovou adresu!