Realitní vyhledávač, který tu ještě není...

Jedinečný realitní server, který vyhledává v nabídkách novostaveb. Vyhledáváme v největším počtu nabídek nových bytů a domů v celé ČR.

Na trhu se vyskytuje mnoho inzertních realitních portálů. V poslední době se také objevily pokusy vytvořit pokročilejší agregátory, které v sobě zahrnují nabídky všech zmíněných realitních portálů na jednom místě. Zatím žádný však neposkytoval ucelenou nabídku všech nemovitostí na trhu.

Flat Zone Nechce zůstat pouze u vyhledávání, ale poskytuje širokou škálu služeb spojených s bydlením.

Přehled aktivních nástrojů naleznete v aplikačním menu uprostřed spodního menu. Již nyní můžete využít služeb Realitních novinek, datového blogu nebo pokročilých realitních analýz.

Užitím nástroje Flat Zone vyhledávání potvrzujete, že jste se seznámili a souhlasíte s Podmínkami užití, jinak nejste oprávněni nástroj vyhledávání užívat.

Vyhledávač
novostaveb

Studio

Odhad
ceny

Vyhledáváč
inzerce

Realitní
fakta

Realitní
novinky

Slovník
pojmů

Datová
platforma

Vila Tugendhat má nové ochranné pásmo. Poblíž domu se tak nesmí změnit charakter zástavby.

TV Architect, 11. února 2021 (13:31)

Vyhlášením nového ochranného pásma Muzeum města Brna po letech dodatečně plní podmínku zápisu vily na seznam UNESCO. V praxi to znamená, že okolí vily se nesmí výrazně proměnit, k přestavbám okolních domů musí dát svolení památkáři a vyjádřit se k nim může i správa vily.

Dosud byla památkově chráněná jen samotná vila, nyní jsou to kromě ulice před objektem i zahrady spojující vilu Tugendhat s vilou Löw-Beer nebo Arnoldovou vilou. Ochranné pásmo je šestkrát větší než samotná zahrada vily Tugendhat.

Památková ochrana zakazuje dělat zásahy do pásma, které by ovlivnily panorama vily. Samotná stavba, ale i její okolí by tak měli zůstat nezměněné pro budoucí generace. Foto u článku: Marie Bednář Kacerlová


více čtěte na: www.tvarchitect.com

Vyplňte správně emailovou adresu!