Realitní vyhledávač, který tu ještě není...

Jedinečný realitní server, který vyhledává v nabídkách novostaveb. Vyhledáváme v největším počtu nabídek nových bytů a domů v celé ČR.

Na trhu se vyskytuje mnoho inzertních realitních portálů. V poslední době se také objevily pokusy vytvořit pokročilejší agregátory, které v sobě zahrnují nabídky všech zmíněných realitních portálů na jednom místě. Zatím žádný však neposkytoval ucelenou nabídku všech nemovitostí na trhu.

Flat Zone Nechce zůstat pouze u vyhledávání, ale poskytuje širokou škálu služeb spojených s bydlením.

Přehled aktivních nástrojů naleznete v aplikačním menu uprostřed spodního menu. Již nyní můžete využít služeb Realitních novinek, datového blogu nebo pokročilých realitních analýz.

Užitím nástroje Flat Zone vyhledávání potvrzujete, že jste se seznámili a souhlasíte s Podmínkami užití, jinak nejste oprávněni nástroj vyhledávání užívat.

Vyhledávač
novostaveb

Studio

Odhad
ceny

Vyhledáváč
inzerce

Realitní
fakta

Realitní
novinky

Slovník
pojmů

Blog

Datová
platforma

Průzkum: Domácnostem se daří nejlépe od revoluce

hypoindex.cz, 15. června 2018 (19:05)

Ekonomika v České republice vzkvétá, nezaměstnanost je nízká a lidem se daří. Již od roku 2014 se zlepšuje pohled Čechů na finanční situaci jejich domácnosti. Počet pozitivních odpovědí na hodnocení hospodaření vlastní domácnosti je aktuálně na historickém maximu od roku 1990. Závěry vycházejí z průzkumu neziskového ústavu STEM.

Nadpoloviční většina dotázaných uvedla, že s příjmem jejich domácnost vychází bez větších obtíží, přičemž nejčastější odpovědí bylo „vycházíme spíše snadno“ (41 %).

Jen pětina domácností se má hůře než v loňském roce

Situace se u domácností zlepšila i v meziročním srovnání. Tři pětiny domácností považuje svou situaci za stejnou jako před rokem a u čtvrtiny dotázaných se situace dokonce zlepšila. Pouhá pětina domácností považuje svou finanční situaci za horší než v loňském roce.

Ještě v roce 2013 byl podíl odpovědí, že se situace domácnosti zhoršila, na úrovni poloviny dotázané populace.

více čtěte na: hypoindex.cz

Projektové tipy

Vyplňte správně emailovou adresu!