Realitní vyhledávač, který tu ještě není...

Jedinečný realitní server, který vyhledává v nabídkách novostaveb. Vyhledáváme v největším počtu nabídek nových bytů a domů v celé ČR.

Na trhu se vyskytuje mnoho inzertních realitních portálů. V poslední době se také objevily pokusy vytvořit pokročilejší agregátory, které v sobě zahrnují nabídky všech zmíněných realitních portálů na jednom místě. Zatím žádný však neposkytoval ucelenou nabídku všech nemovitostí na trhu.

Flat Zone Nechce zůstat pouze u vyhledávání, ale poskytuje širokou škálu služeb spojených s bydlením.

Přehled aktivních nástrojů naleznete v aplikačním menu uprostřed spodního menu. Již nyní můžete využít služeb Realitních novinek, datového blogu nebo pokročilých realitních analýz.

Užitím nástroje Flat Zone vyhledávání potvrzujete, že jste se seznámili a souhlasíte s Podmínkami užití, jinak nejste oprávněni nástroj vyhledávání užívat.

Vyhledávač
novostaveb

Studio

Odhad
ceny

Vyhledáváč
inzerce

Realitní
analýzy

Realitní
fakta

Realitní
novinky

Slovník
pojmů

Datová
platforma

Novozélandský signál hašení cen nemovitostí

Hypoindex.cz, 27. dubna 2021 (09:40)

Svižná inflace cen nemovitostí vyvolává společenské pnutí. Z nedosažitelnosti vlastnického bydlení, na které již většina obyvatelstva ani nedostáhne, pramení nepřehlédnutelná frustrace. V poslední době se možnost bydlet ve vlastním mílovými kroky vzdaluje i střední třídě. Ceny bytů a domů rostou o desítkový řád rychleji než platy a mnohem pádivěji než „oficiální“ inflace.

Ceny nemovitostí napříč mnoha zeměmi zažívají inflaci. Ocenění dosahuje rekordních maxim, což ale neznamená, že je to jedině vhodný čas na prodej. Trh s nemovitostmi: ceny domů na Novém Zélandu jsou mezi nejméně cenově dostupnými na světě. Bublina nebo boom aneb proč ultra nízké úrokové sazby znamenají, že ceny nemovitostí nemusí nikdy klesnout. Ceny domů v jižní Kalifornii v únoru dosáhly historického maxima. Turecko, Nový Zéland zaznamenávají největší růst cen nemovitostí. Kanada i Nový Zéland mají přehřáté trhy s bydlením, ale pouze 1 má v plánu hasit.

Před rokem byly novozélandské úrokové sazby z hypoték kolem pěti procent, v únoru 2021 se pohybují na úrovni tří procent. Hypoteční úvěry sice zlevnily, ale nemovitosti za poslední rok vzrostly o téměř 20 procent. Situace nepřeje prvokupujícím, s rostoucí cenou nemovitosti roste i požadovaná suma z ceny nemovitosti, kterou klient hradí z vlastních zdrojů.
více čtěte na: www.hypoindex.cz

Vyplňte správně emailovou adresu!