Realitní vyhledávač, který tu ještě není...

Jedinečný realitní server, který vyhledává v nabídkách novostaveb. Vyhledáváme v největším počtu nabídek nových bytů a domů v celé ČR.

Na trhu se vyskytuje mnoho inzertních realitních portálů. V poslední době se také objevily pokusy vytvořit pokročilejší agregátory, které v sobě zahrnují nabídky všech zmíněných realitních portálů na jednom místě. Zatím žádný však neposkytoval ucelenou nabídku všech nemovitostí na trhu.

Flat Zone Nechce zůstat pouze u vyhledávání, ale poskytuje širokou škálu služeb spojených s bydlením.

Přehled aktivních nástrojů naleznete v aplikačním menu uprostřed spodního menu. Již nyní můžete využít služeb Realitních novinek, datového blogu nebo pokročilých realitních analýz.

Užitím nástroje Flat Zone vyhledávání potvrzujete, že jste se seznámili a souhlasíte s Podmínkami užití, jinak nejste oprávněni nástroj vyhledávání užívat.

Vyhledávač
novostaveb

Studio

Odhad
ceny

Vyhledáváč
inzerce

Realitní
fakta

Realitní
novinky

Slovník
pojmů

Datová
platforma

Žádost o úvěr je jako výslech na policii, říkají Češi

hypoindex.cz, 11. června 2018 (09:05)

O financích se Češi baví v rodině, ale poradit se s odborníkem váhají. Muži se o penězích radí častěji se ženami než naopak. Více než čtvrtina dotázaných si nenechá poradit vůbec. Ukázal to průzkum agentury STEM/MARK pro Poštovní spořitelnu.

Každý desátý člověk se svým příjmem vystačí jen s těží a každý dvacátý už neví, kde by ušetřil. I tak jsou pro ně služby finančního poradce cizí a poradit si nenechají. Důvodem je často nejspíš nedůvěra a mylné představy o platbě finančnímu poradci. Často si pak z vlastního rozhodnutí berou nevýhodné úvěry.

Lidé se raději baví o financích v rámci rodiny. Ženy se často rozhodují spíše sami. Muži se se svými partnerkami radí častěji, než je tomu naopak. Podle průzkumu si Češi neradi půjčují a žádost o úvěr přirovnávají k policejnímu výslechu. Pětina dotázaných se dokonce v takových situacích stydí.

Ani hypotéku by si nevzalo 27 procent dotázaných a krátkodobou půjčku nechce 45 procent respondentů. Čím nižší mají lidé příjem, tím méně si chtějí půjčit peníze. Obzvlášť opatrné jsou ženy. Nepůjčily by ani tchánovi, kolegům a leckdy ani svému partnerovi.

více čtěte na: hypoindex.cz

Vyplňte správně emailovou adresu!