Realitní vyhledávač, který tu ještě není...

Jedinečný realitní server, který vyhledává v nabídkách novostaveb. Vyhledáváme v největším počtu nabídek nových bytů a domů v celé ČR.

Na trhu se vyskytuje mnoho inzertních realitních portálů. V poslední době se také objevily pokusy vytvořit pokročilejší agregátory, které v sobě zahrnují nabídky všech zmíněných realitních portálů na jednom místě. Zatím žádný však neposkytoval ucelenou nabídku všech nemovitostí na trhu.

Flat Zone Nechce zůstat pouze u vyhledávání, ale poskytuje širokou škálu služeb spojených s bydlením.

Přehled aktivních nástrojů naleznete v aplikačním menu uprostřed spodního menu. Již nyní můžete využít služeb Realitních novinek, datového blogu nebo pokročilých realitních analýz.

Užitím nástroje Flat Zone vyhledávání potvrzujete, že jste se seznámili a souhlasíte s Podmínkami užití, jinak nejste oprávněni nástroj vyhledávání užívat.

Vyhledávač
novostaveb

Studio

Odhad
ceny

Vyhledáváč
inzerce

Realitní
analýzy

Realitní
fakta

Realitní
novinky

Slovník
pojmů

Datová
platforma

Aktuální sazby hypoték: Sazby zvyšují i největší hypoteční hráči

Hypoindex.cz, 5. května 2021 (16:47)

Začátek května přinesl zatím největší vlnu zdražování hypoték v letošním roce. Úrokové sazby hypoték zvýšila již většina bank, a to včetně České spořitelny, ČSOB či Komerční banky. Růst úrokových sazeb navíc není zdaleka u konce, a to i přesto, že se ČNB zatím nechystá základní úrokové sazby zvyšovat.

Zatímco průměrná úroková sazba hypoték podle ukazatele Fincentrum Hypoindex začala po jedenácti měsících poklesů nepatrně růst až v březnu, nabídkové sazby hypoték pozvolna rostou již od začátku roku. Květen ale přinesl zatím nejvýraznější zdražení hypotečních úvěrů v letošním roce.

Česká národní banka (ČNB) základní sazby nezměnila od loňského května, dvoutýdenní repo sazba tak stále zůstává na 0,25 procentech. A změnit by se to nemělo ani po čtvrtečním zasedání bankovní rady ČNB. Podle analytiků zvýší ČNB sazby s velkou pravděpodobností nejdříve ve čtvrtém čtvrtletí letošního roku.
více čtěte na: www.hypoindex.cz

Vyplňte správně emailovou adresu!