Realitní vyhledávač, který tu ještě není...

Jedinečný realitní server, který vyhledává v nabídkách novostaveb. Vyhledáváme v největším počtu nabídek nových bytů a domů v celé ČR.

Na trhu se vyskytuje mnoho inzertních realitních portálů. V poslední době se také objevily pokusy vytvořit pokročilejší agregátory, které v sobě zahrnují nabídky všech zmíněných realitních portálů na jednom místě. Zatím žádný však neposkytoval ucelenou nabídku všech nemovitostí na trhu.

Flat Zone Nechce zůstat pouze u vyhledávání, ale poskytuje širokou škálu služeb spojených s bydlením.

Přehled aktivních nástrojů naleznete v aplikačním menu uprostřed spodního menu. Již nyní můžete využít služeb Realitních novinek, datového blogu nebo pokročilých realitních analýz.

Užitím nástroje Flat Zone vyhledávání potvrzujete, že jste se seznámili a souhlasíte s Podmínkami užití, jinak nejste oprávněni nástroj vyhledávání užívat.

Vyhledávač
novostaveb

Studio

Odhad
ceny

Vyhledáváč
inzerce

Realitní
analýzy

Realitní
fakta

Realitní
novinky

Slovník
pojmů

Datová
platforma

Nové pražské náměstí plné života vznikne před Masarykovým nádražím

TV Architect, 13. května 2021 (09:59)

Architektonická soutěž na podobu nového náměstí před Masarykovým nádražím zná své vítěze. Porota ocenila myšlenku a ztvárnění architektů ze studia Perspektiv, kteří chtějí prostor u nádraží přeměnit na nové pražské náměstí plné života.

Masarykovo nádraží je neprávem poněkud zapomenutým místem. Masaryčka se po vzniku Hlavního nádraží doslova dostala na novou kolej. Přitom právě tady se psaly dějiny naší republiky. Prostory kolem nádraží se postupně změnily na parkoviště a kvalita veřejného prostoru upadala až na dnešní zanedbaný stav. Tomu už ale brzy bude konec a prostoru se vrátí nový lesk.

Novou energii do lokality přinese několik projektů. Vyrůst tady má například budova od Zaha Hadid Architects, také trať z letiště a napojení na Florenc. O novou podobu Masarykova nádraží se pak postarají právě vítězové architektonické soutěže, tedy studio Perspektiv. Realizace projektu je plánována na konec příštího roku.
více čtěte na: www.tvarchitect.com

Vyplňte správně emailovou adresu!