Realitní vyhledávač, který tu ještě není...

Jedinečný realitní server, který vyhledává v nabídkách novostaveb. Vyhledáváme v největším počtu nabídek nových bytů a domů v celé ČR.

Na trhu se vyskytuje mnoho inzertních realitních portálů. V poslední době se také objevily pokusy vytvořit pokročilejší agregátory, které v sobě zahrnují nabídky všech zmíněných realitních portálů na jednom místě. Zatím žádný však neposkytoval ucelenou nabídku všech nemovitostí na trhu.

Flat Zone Nechce zůstat pouze u vyhledávání, ale poskytuje širokou škálu služeb spojených s bydlením.

Přehled aktivních nástrojů naleznete v aplikačním menu uprostřed spodního menu. Již nyní můžete využít služeb Realitních novinek, datového blogu nebo pokročilých realitních analýz.

Užitím nástroje Flat Zone vyhledávání potvrzujete, že jste se seznámili a souhlasíte s Podmínkami užití, jinak nejste oprávněni nástroj vyhledávání užívat.

Vyhledávač
novostaveb

Studio

Odhad
ceny

Vyhledáváč
inzerce

Realitní
analýzy

Realitní
fakta

Realitní
novinky

Slovník
pojmů

Datová
platforma

Jak ušetřit v roce 2021 za energie? Výběrem levnějšího dodavatele

Hypoindex.cz, 18. května 2021 (12:32)

Analytici letos očekávají zdražování cen elektřiny, podražit by mohl i zemní plyn. Domácnosti ale mohou své náklady za energie snížit, pokud si vyberou levnějšího dodavatele. Na co si dát pozor?

Na zlevňování energií mohou letos odběratelé zapomenout. Kvůli nárůstu cen na burzách, kde se s nimi obchoduje, je pravděpodobné, že budou spíše zdražovat.

Když dodavatelé zdražují, řada spotřebitelů se poohlíží po levnějších nabídkách. Na elektřině a zemním plynu mohou ušetřit zejména domácnosti, které mají vyšší spotřebu, protože energii využívají na ohřev vody nebo vytápění. Aktuálně působí na českém trhu několik desítek dodavatelů, jejichž ceníky se mohou výrazně lišit. Domácnosti s vyšší spotřebou mohou ročně ušetřit i několik tisíc korun. Pro výpočet úspory je možné využít on-line kalkulátory energií, například na stránkách Energetického regulačního úřadu.
více čtěte na: www.hypoindex.cz

Vyplňte správně emailovou adresu!