Realitní vyhledávač, který tu ještě není...

Jedinečný realitní server, který vyhledává v nabídkách novostaveb. Vyhledáváme v největším počtu nabídek nových bytů a domů v celé ČR.

Na trhu se vyskytuje mnoho inzertních realitních portálů. V poslední době se také objevily pokusy vytvořit pokročilejší agregátory, které v sobě zahrnují nabídky všech zmíněných realitních portálů na jednom místě. Zatím žádný však neposkytoval ucelenou nabídku všech nemovitostí na trhu.

Flat Zone Nechce zůstat pouze u vyhledávání, ale poskytuje širokou škálu služeb spojených s bydlením.

Přehled aktivních nástrojů naleznete v aplikačním menu uprostřed spodního menu. Již nyní můžete využít služeb Realitních novinek, datového blogu nebo pokročilých realitních analýz.

Užitím nástroje Flat Zone vyhledávání potvrzujete, že jste se seznámili a souhlasíte s Podmínkami užití, jinak nejste oprávněni nástroj vyhledávání užívat.

Vyhledávač
novostaveb

Studio

Odhad
ceny

Vyhledáváč
inzerce

Realitní
analýzy

Realitní
fakta

Realitní
novinky

Slovník
pojmů

Datová
platforma

Brno: tvorba nového ÚP pokračuje

Stavební fórum, 18. května 2021 (12:40)

Kancelář architekta města Brna (KAM) zveřejnila upravený návrh nového územního plánu. Brňané jej mohou připomínkovat do 29. června, veřejná projednání jsou v plánu na 21. a 22. června.

Po prvním veřejném projednání loni v červnu dorazilo přes 8 000 podání, dohromady přes 36 000 jednotlivých námitek a připomínek, kterými se KAM téměř rok zabývala.

Návrh nového územního plánu také naplánoval do areálu Vysokého učení technického v Brně na Kraví hoře novou městskou nemocnici. Plán budí odpor, ale podle KAM jiné vhodné místo pro nemocnici ve městě není.
více čtěte na: www.stavebni-forum.cz

Vyplňte správně emailovou adresu!