Realitní vyhledávač, který tu ještě není...

Jedinečný realitní server, který vyhledává v nabídkách novostaveb. Vyhledáváme v největším počtu nabídek nových bytů a domů v celé ČR.

Na trhu se vyskytuje mnoho inzertních realitních portálů. V poslední době se také objevily pokusy vytvořit pokročilejší agregátory, které v sobě zahrnují nabídky všech zmíněných realitních portálů na jednom místě. Zatím žádný však neposkytoval ucelenou nabídku všech nemovitostí na trhu.

Flat Zone Nechce zůstat pouze u vyhledávání, ale poskytuje širokou škálu služeb spojených s bydlením.

Přehled aktivních nástrojů naleznete v aplikačním menu uprostřed spodního menu. Již nyní můžete využít služeb Realitních novinek, datového blogu nebo pokročilých realitních analýz.

Užitím nástroje Flat Zone vyhledávání potvrzujete, že jste se seznámili a souhlasíte s Podmínkami užití, jinak nejste oprávněni nástroj vyhledávání užívat.

Vyhledávač
novostaveb

Studio

Odhad
ceny

Vyhledáváč
inzerce

Realitní
analýzy

Realitní
fakta

Realitní
novinky

Slovník
pojmů

Datová
platforma

Nejhůře dostupné bydlení ve střední Evropě je v Praze

Skypaper.cz, 28. května 2021 (15:13)

V hlavních městech zemí Visegrádské čtyřky (ČR, Polsko, Slovensko a Maďarsko) je nejhůře dostupné bydlení v Praze. V minulém roce se v ní postavilo nejméně bytů, jejich cena byla nejvyšší.

Loni se v Praze dokončilo 5280 bytů, ve Varšavě 22 570, Budapešti 6340 a v Bratislavě 5770 bytů. Na počet obyvatel se trh s bydlením nejvíce rozvíjel v hlavním městě Polska.

Klíčovým ukazatelem trhu bydlení je průměrná cena za čtvereční metr prodaného bytu. Ceny bytů v Praze se pohybují výrazně nad ostatními městy. V českém hlavním městě podle dat společnosti JLL dosáhla na konci loňského roku 107 tisíc korun za m2, což je dvakrát více než v Budapešti, která dosáhla 56 200 korun za m2 a více než 1,5násobek ceny ve Varšavě, kde se platí v průměru 64 400 korun za m2. Je nutno zmínit, že standard doručení bytů ve Varšavě odpovídá typu shell and core, kdy je potřeba připočítat k ceně přibližně 16 % na dokončovací práce, což celkovou cenu zvýší na 74 700 za m2. Ceny bydlení v Bratislavě se blíží Praze, kupující platili za m2 91 000 Kč.
více čtěte na: www.skypaper.cz

Vyplňte správně emailovou adresu!