Realitní vyhledávač, který tu ještě není...

Jedinečný realitní server, který vyhledává v nabídkách novostaveb. Vyhledáváme v největším počtu nabídek nových bytů a domů v celé ČR.

Na trhu se vyskytuje mnoho inzertních realitních portálů. V poslední době se také objevily pokusy vytvořit pokročilejší agregátory, které v sobě zahrnují nabídky všech zmíněných realitních portálů na jednom místě. Zatím žádný však neposkytoval ucelenou nabídku všech nemovitostí na trhu.

Flat Zone Nechce zůstat pouze u vyhledávání, ale poskytuje širokou škálu služeb spojených s bydlením.

Přehled aktivních nástrojů naleznete v aplikačním menu uprostřed spodního menu. Již nyní můžete využít služeb Realitních novinek, datového blogu nebo pokročilých realitních analýz.

Užitím nástroje Flat Zone vyhledávání potvrzujete, že jste se seznámili a souhlasíte s Podmínkami užití, jinak nejste oprávněni nástroj vyhledávání užívat.

Vyhledávač
novostaveb

Studio

Odhad
ceny

Vyhledáváč
inzerce

Realitní
fakta

Realitní
novinky

Slovník
pojmů

Datová
platforma

Do roku 2050 by mělo využívat obnovitelné zdroje 90 % nemovitostí

Občanská výstavba, 17. června 2021 (17:20)

Opatření na nápravu ekonomických škod způsobených karanténou v Evropské unii směřují z velké části do zrychlení odklonu od fosilních paliv. Původní plán na omezení emisí skleníkových plynů o 40 % do roku 2030 byl revidován, přičemž současné plány počítají s omezením emisí do stejného data o 50 % – 55 %.

Na rozdíl od plánů na dekarbonizaci ekonomik do roku 2050, současná opatření dají v bezprostřední budoucnosti do pohybu události, jejichž výsledek uvidíme již za několik málo let. Plány na snižování emisí skleníkových plynů nejsou v Evropě ničím novým, odklon od fosilních paliv můžeme pozorovat již několik let, nyní však bude tato změna akcelerovat. Omezení se přitom netýká pouze kotlů na uhlí či dřevo, v zemích západní Evropy již existují i plány na zákaz užívání kotlů na zemní plyn.

Za dosavadního vítěze nových trendů lze bezesporu počítat tepelná čerpadla, jež v uplynulých cca 10 letech zažívala nepřetržitý růst poptávky, budoucnost by na tomto neměla nic měnit. Rozšíření tepelných čerpadel podporují i jednotlivé vlády, a to pomocí dotací na jejich pořízení, sníženou cenou elektřiny či právě postupným zákazem užívání ostatních zdrojů tepla.
více čtěte na: www.obcanskavystavba.cz

Vyplňte správně emailovou adresu!