Realitní vyhledávač, který tu ještě není...

Jedinečný realitní server, který vyhledává v nabídkách novostaveb. Vyhledáváme v největším počtu nabídek nových bytů a domů v celé ČR.

Na trhu se vyskytuje mnoho inzertních realitních portálů. V poslední době se také objevily pokusy vytvořit pokročilejší agregátory, které v sobě zahrnují nabídky všech zmíněných realitních portálů na jednom místě. Zatím žádný však neposkytoval ucelenou nabídku všech nemovitostí na trhu.

Flat Zone Nechce zůstat pouze u vyhledávání, ale poskytuje širokou škálu služeb spojených s bydlením.

Přehled aktivních nástrojů naleznete v aplikačním menu uprostřed spodního menu. Již nyní můžete využít služeb Realitních novinek, datového blogu nebo pokročilých realitních analýz.

Užitím nástroje Flat Zone vyhledávání potvrzujete, že jste se seznámili a souhlasíte s Podmínkami užití, jinak nejste oprávněni nástroj vyhledávání užívat.

Vyhledávač
novostaveb

Studio

Odhad
ceny

Vyhledáváč
inzerce

Realitní
analýzy

Realitní
fakta

Realitní
novinky

Slovník
pojmů

Datová
platforma

Developeři preferují ekologické materiály

Stavební fórum, 25. června 2021 (14:40)

Environmentální udržitelnost projektů se stává důležitým tématem rostoucího počtu českých developerů.

Jak vyplývá z průzkumu, který pro společnost Wavin provedla agentura Strateggo, již 62 % z nich využívá při výstavbě materiály s nízkým dopadem na životní prostředí, více než polovina uvažuje o hospodárném využití dešťové vody a 41 % se snaží využívat obnovitelné zdroje energie.

Z průzkumu vyplynulo, že více než polovina developerů se z hlediska environmentální udržitelnosti projektů nejvíce zaměřuje na používání materiálů s nízkým dopadem na životní prostředí, hospodaření s dešťovou vodou a využití obnovitelných zdrojů energie. Menší pozornost věnují snižování množství odpadu (35 %) a používání recyklovaných stavebních materiálů (21 %).
více čtěte na: www.stavebni-forum.cz

Vyplňte správně emailovou adresu!