Realitní vyhledávač, který tu ještě není...

Jedinečný realitní server, který vyhledává v nabídkách novostaveb. Vyhledáváme v největším počtu nabídek nových bytů a domů v celé ČR.

Na trhu se vyskytuje mnoho inzertních realitních portálů. V poslední době se také objevily pokusy vytvořit pokročilejší agregátory, které v sobě zahrnují nabídky všech zmíněných realitních portálů na jednom místě. Zatím žádný však neposkytoval ucelenou nabídku všech nemovitostí na trhu.

Flat Zone Nechce zůstat pouze u vyhledávání, ale poskytuje širokou škálu služeb spojených s bydlením.

Přehled aktivních nástrojů naleznete v aplikačním menu uprostřed spodního menu. Již nyní můžete využít služeb Realitních novinek, datového blogu nebo pokročilých realitních analýz.

Užitím nástroje Flat Zone vyhledávání potvrzujete, že jste se seznámili a souhlasíte s Podmínkami užití, jinak nejste oprávněni nástroj vyhledávání užívat.

Vyhledávač
novostaveb

Studio

Odhad
ceny

Vyhledáváč
inzerce

Realitní
fakta

Realitní
novinky

Slovník
pojmů

Blog

Datová
platforma

Prahu můžete nyní prozkoumat doslova pod mikroskopem, byla zveřejněna důležitá čísla, podle kterých se plánuje Praha

Tv architect.com, 23. září 2021 (09:00)

Institut plánování a rozvoje hl. m. Prahy (IPR) sesbíral a aktualizoval všechna důležitá data o Praze, která slouží k plánování ve městě. Tzv. Územně analytické podklady obsahují zajímavé informace o stavu a vývoji území hlavního města, o plánovaném rozvoji i nejrůznějších problémech. Najdeme zde ale i informace a čísla z odvětví, jako je doprava či životní prostředí.

Cílem zpřístupnění dat veřejnosti je navázání na dlouhodobé strategické cíle, mezi které patří například poskytování otevřených dat běžným lidem.

Územně analytické podklady (ÚAP) slouží jako zdroj při plánování rozvoje území včetně přípravy územního plánu města a dalších dokumentací. Jedná se o data, na kterých lze názorně sledovat vývoj hlavního města a jeho dosavadní limity.

Aktuální data o městě IPR průběžně sbírá a analyzuje. Každé čtyři roky pak vydává výsledky v podobě uceleného územně plánovacího podkladu. ÚAP 2020 zahrnuje jak obce, tak kraj.

ÚAP se skládá z textové a grafické části. Textová část ÚAP 2020 pro obec je rozdělena do osmi tematických, čtyř komplexních a jedné syntetické knihy. Jde například o knihy Krajina, Město, Dopravní infrastruktura, Veřejná vybavenost či Rozbor udržitelného rozvoje. Grafická část obsahuje čtyři výkresy, které zobrazují hodnoty a limity využití území, záměry na změny v území a problémy k řešení.

foto: Shutterstock
více čtěte na: www.tvarchitect.com

Projektové tipy

Vyplňte správně emailovou adresu!