Realitní vyhledávač, který tu ještě není...

Jedinečný realitní server, který vyhledává v nabídkách novostaveb. Vyhledáváme v největším počtu nabídek nových bytů a domů v celé ČR.

Na trhu se vyskytuje mnoho inzertních realitních portálů. V poslední době se také objevily pokusy vytvořit pokročilejší agregátory, které v sobě zahrnují nabídky všech zmíněných realitních portálů na jednom místě. Zatím žádný však neposkytoval ucelenou nabídku všech nemovitostí na trhu.

Flat Zone Nechce zůstat pouze u vyhledávání, ale poskytuje širokou škálu služeb spojených s bydlením.

Přehled aktivních nástrojů naleznete v aplikačním menu uprostřed spodního menu. Již nyní můžete využít služeb Realitních novinek, datového blogu nebo pokročilých realitních analýz.

Užitím nástroje Flat Zone vyhledávání potvrzujete, že jste se seznámili a souhlasíte s Podmínkami užití, jinak nejste oprávněni nástroj vyhledávání užívat.

Vyhledávač
novostaveb

Studio

Odhad
ceny

Vyhledáváč
inzerce

Realitní
fakta

Realitní
novinky

Slovník
pojmů

Datová
platforma

Brno zveřejnilo upravený návrh územního plánu

Tv architect.com, 7. prosince 2021 (08:00)

Až do 14. prosince bude možné připomínkovat upravený návrh územního plánu města Brna, který v uplynulých dnech zveřejnil magistrát. O týden dříve, 7. prosince, se také na výstavišti uskuteční druhé projednání, určené pro širokou veřejnost. Město musí podle stavebního zákona územní plán vydat do konce příštího roku.

V současném upraveném návrhu se měnily už jen některé části. Právě tyto konkrétní věci bude možné připomínkovat, ostatní už nikoliv.

Pokud patříte mezi zájemce, návrh územního plánu je k dispozici jak v elektronické podobě, tak je k nahlédnutí na magistrátu v Kounicově ulici v listinné podobě.

Pro ty, kdo se nebudou moci zúčastnit veřejného projednání, bude připraven online přenos.

Původně se počítalo například s plánem vyčlenit na Kraví hoře plochu pro stavbu městské nemocnice, to ale někteří viděli jako kritické, a tak se lokalita změnila na plochu v Komárově.

V Brně platí územní plán z roku 1994, který ani po aktualizacích a úpravách dávno neodpovídá současným potřebám města a jeho obyvatel. Například dosud jsou zde plochy vyčleněné pro průmysl, jenže ten se od 90. let přesouvá z centra do průmyslových zón na okraji města.


foto: Shutterstock
více čtěte na: www.tvarchitect.com

Vyplňte správně emailovou adresu!