Realitní vyhledávač, který tu ještě není...

Jedinečný realitní server, který vyhledává v nabídkách novostaveb. Vyhledáváme v největším počtu nabídek nových bytů a domů v celé ČR.

Na trhu se vyskytuje mnoho inzertních realitních portálů. V poslední době se také objevily pokusy vytvořit pokročilejší agregátory, které v sobě zahrnují nabídky všech zmíněných realitních portálů na jednom místě. Zatím žádný však neposkytoval ucelenou nabídku všech nemovitostí na trhu.

Flat Zone Nechce zůstat pouze u vyhledávání, ale poskytuje širokou škálu služeb spojených s bydlením.

Přehled aktivních nástrojů naleznete v aplikačním menu uprostřed spodního menu. Již nyní můžete využít služeb Realitních novinek, datového blogu nebo pokročilých realitních analýz.

Užitím nástroje Flat Zone vyhledávání potvrzujete, že jste se seznámili a souhlasíte s Podmínkami užití, jinak nejste oprávněni nástroj vyhledávání užívat.

Vyhledávač
novostaveb

Studio

Odhad
ceny

Vyhledáváč
inzerce

Realitní
fakta

Realitní
novinky

Slovník
pojmů

Datová
platforma

Investice na rekonstrukce a stavby nemocnic mají letos stoupnout na 4,7 mld. Kč

Skypaper.cz, 29. března 2022 (08:00)

Objem peněz směřujících do výstavby a rekonstrukcí zdravotnických zařízení v ČR letos výrazně vzroste a bude nejvyšší za posledních minimálně 10 let. Podle dat Euroconstructu dosáhnou 187 milionů eur (zhruba 4,7 miliardy Kč) oproti loňským 4 miliardám. Oproti roku 2019, poslednímu roku před pandemií, je to růst téměř o 80 %. Vrcholu by investiční aktivita měla dosáhnout v roce 2023, kdy objem investic vzroste o další čtvrt miliardu.

Zřizovatelé nemocnic věří, že pandemie bude ustupovat a uvolní jim ruce i na provozní činnost. Kraje i další zřizovatelé nemocnic proto letos chystají řadu rekonstrukcí i výstavby nemocnic. „V době pandemie se nemocnice soustředily především na záchranu životů a ochranu zdraví. Teď jejich provozovatelé věří, že se budou moci vrátit k odloženým investicím a pustit se do plánovaných rekonstrukcí. V našem portfoliu vidíme, že objem plánovaných zakázek pro nemocnice a další zdravotnická zařízení narůstá,“ říká generální ředitel Xella pro ČR a Slovensko Peter Markovič.

Kraje a další zřizovatelé budou moci letos využít k rekonstrukci zdravotních zařízení dotace z evropského programu IROP2, jeho detailní podmínky by měly být známy do poloviny roku. Infrastruktura ve zdravotnictví je přitom jednou z priorit tohoto programu. Navíc dojde i k navýšení prostředků v dosavadním dotačním fondu IROP tak, aby členské státy mohly efektivněji čelit následkům pandemie. Podle ministerstva pro místní rozvoj by měl být program IROP letos navýšen o více než 300 milionů eur. Velké investiční plány na rekonstrukce či výstavbu nemocnic má například Ústecký, Plzeňský nebo Pardubický kraj, který již začal s výstavbou následné péče v Moravské Třebové s 90 lůžky.


více čtěte na: www.skypaper.cz

Vyplňte správně emailovou adresu!