Realitní vyhledávač, který tu ještě není...

Jedinečný realitní server, který vyhledává v nabídkách novostaveb. Vyhledáváme v největším počtu nabídek nových bytů a domů v celé ČR.

Na trhu se vyskytuje mnoho inzertních realitních portálů. V poslední době se také objevily pokusy vytvořit pokročilejší agregátory, které v sobě zahrnují nabídky všech zmíněných realitních portálů na jednom místě. Zatím žádný však neposkytoval ucelenou nabídku všech nemovitostí na trhu.

Flat Zone Nechce zůstat pouze u vyhledávání, ale poskytuje širokou škálu služeb spojených s bydlením.

Přehled aktivních nástrojů naleznete v aplikačním menu uprostřed spodního menu. Již nyní můžete využít služeb Realitních novinek, datového blogu nebo pokročilých realitních analýz.

Užitím nástroje Flat Zone vyhledávání potvrzujete, že jste se seznámili a souhlasíte s Podmínkami užití, jinak nejste oprávněni nástroj vyhledávání užívat.

Vyhledávač
novostaveb

Vyhledáváč
inzerce

Realitní
novinky

Realitní
fakta

Realitní
analýzy

Slovník
pojmů

Odhad
ceny

Datová
platforma

Přihlášení do uživatelského profilu Flat Zone

Uživatelský profil pro správu Flat Zone

Flat Zone se vám stane věrným real přítelem
a bude vždy k dispozici při poskytování
nejkomplexnějších informací o českém realitním trhu.

Zaregistrujte se

Heslo musí obsahovat nejméně 8 znaků a alespoň jedno malé písmeno, jedno velké písmeno a jednu číslici.

Přihlášením k účtu vyjadřujete souhlas se Zásadami pro ochranu osobních údajů a Podmínkami použití společnosti FLAT ZONE s.r.o.

Už máte svůj uživatelský profil?

FUNKCI HLÍDACÍHO PSA NYNÍ VYVÍJÍME,
CHCETE ZNÁT PŘESNÝ TERMÍN SPUŠTĚNÍ?

Přihlašte se k odběru
našeho newsletteru

Podmínky zpracování dat podle GDPR a reklamní obchodní sdělení.

Zanechte nám vzkaz

Odesláním formuláře přijímám podmínky zpracování osobních údajů společnosti Flatzone - jejich zpracování proběhne za účelem zaslání odpovědi na zadaný podnět a případné vytvoření obchodní nabídky.

 

CRESTYL – Jeden z developerské Top 10 na Fundliftu

echo24.cz, 7. října 2018 (19:05)

Jeden z největších tuzemských developerů, skupina CRESTYL, nabízí prostřednictvím crowdfundingové platformy Fundlift dluhopisy s úrokovým výnosem 5,1 % p.a. Na investici do jedné z firem skupiny CRESTYL, Cali Prop No.3, se tak může podílet kdokoliv jednoduše online, a to investicí již od 5 000 Kč.

CRESTYL je jeden z deseti největších českých developerů, specializující se na retail, kanceláře i rezidenční projekty. Na českém realitním trhu se pohybuje od roku 1996 a patří k dlouhodobým profesionálům, v jehož mottu se prolínají slova pohodlí, design a kvalita. Tyto hodnoty se ostatně promítají do všech aktivit CRESTYLU, od výběru místa, navrhování projektu až po způsob jeho provedení. Do svých projektů vnáší inovace a nadstandardní nebo luxusní prvky, díky kterým si jeho projekty vysloužily řadu ocenění.

Skupina stojí za řadou jedinečných projektů v Praze i dalších městech České republiky. K největším patří projekt revitalizace v centru Prahy s názvem Savarin, který bude propojovat Václavské náměstí a ulice Na Příkopě, Jindřišská a Panská. Vlajkovou lodí je pak projekt DOCK, což je nově vznikající čtvrť v pražské Libni.

„Klíčem pro CRESTYL jsou prémiové lokality. Věnujeme se centrálním lokalitám, retail v zásadě děláme v centru regionálních měst. Vlastníme více než osm nemovitostí na Praze 1 v okolí Václavského náměstí a Na Příkopech, v Brně máme velkou nemovitost přímo u hlavního nádraží a historicky jsme pracovali na centrech měst, jako je Most, Kladno nebo Jablonec,“ říká CEO a spoluzakladatel CRESTYLU Omar Koleilat.

Na Fundliftu poptává financování účelově založená společnost Cali Prop No.3 s.r.o., která prostřednictvím své dceřiné firmy spravuje rezidenční projekt Odeon v centru města Most. Tato nemovitost byla úspěšně dokončena již v roce 2009, část bytů byla prodána a zbývající bytové jednotky generují stabilní příjem. Peníze od investorů z Fundliftu tak budou firmou Cali Prop No.3 využity na refinancování části závazků vůči mateřské holdingové entitě, která je využije dle potřeby na investice do svých dalších developerských projektů.

„CRESTYL dosud na financování svých projektů spolupracoval s kapitálově silnými nadnárodními finančními institucemi. Myšlenka zainteresovat skrz Fundlift drobné investory do našeho velkého portfolia nám přišla jako skvělý nápad v době, kdy je na trhu nedostatek investičních příležitostí pro drobné investory. Chceme jim, potažmo i našim klientům, dát možnost zhodnotit své finanční prostředky. Je to z mého pohledu velice zajímavý způsob, jak v zásadě lidem vrátit něco málo z toho, co vyděláme,“ uvedl Omar Koleilat.

„Poslední dobou jsme pracovali na tom, abychom na Fundliftu investorům představili jednoho z vedoucích developerů na zdejším trhu. Jsme velmi rádi, že můžeme přivítat právě CRESTYL, který se pyšní mnohými překrásnými projekty. Investorům tak dáváme možnost podílet se na úspěchu a vložit své prostředky do této příležitosti, kterou vnímáme jako velmi konzervativní “ dodává k nové kampani Radek Musil, CEO Fundliftu.

Zdroj článku a fotografie: echo24.cz

Vyplňte správně emailovou adresu!