Realitní vyhledávač, který tu ještě není...

Jedinečný realitní server, který vyhledává v nabídkách novostaveb. Vyhledáváme v největším počtu nabídek nových bytů a domů v celé ČR.

Na trhu se vyskytuje mnoho inzertních realitních portálů. V poslední době se také objevily pokusy vytvořit pokročilejší agregátory, které v sobě zahrnují nabídky všech zmíněných realitních portálů na jednom místě. Zatím žádný však neposkytoval ucelenou nabídku všech nemovitostí na trhu.

Flat Zone Nechce zůstat pouze u vyhledávání, ale poskytuje širokou škálu služeb spojených s bydlením.

Přehled aktivních nástrojů naleznete v aplikačním menu uprostřed spodního menu. Již nyní můžete využít služeb Realitních novinek, datového blogu nebo pokročilých realitních analýz.

Užitím nástroje Flat Zone vyhledávání potvrzujete, že jste se seznámili a souhlasíte s Podmínkami užití, jinak nejste oprávněni nástroj vyhledávání užívat.

Vyhledávání
nemovitostí

Realitní
novinky

Realitní
fakta

Realitní analýzy

Přihlášení do uživatelského profilu
Flat Zone

Uživatelský profil pro správu Flat Zone

Flat Zone se vám stane věrným real přítelem
a bude vždy k dispozici při poskytování
nejkomplexnějších informací o českém realitním trhu.

Heslo musí obsahovat nejméně 8 znaků a alespoň jedno velké písmeno, jednu číslici a jeden speciální znak.

Přihlášením k účtu vyjadřujete souhlas se Zásadami pro ochranu osobních údajů a Podmínkami použití společnosti FLAT ZONE s.r.o.

Už máte svůj uživatelský profil?

FUNKCI HLÍDACÍHO PSA NYNÍ VYVÍJÍME,
CHCETE ZNÁT PŘESNÝ TERMÍN SPUŠTĚNÍ?

Přihlašte se k odběru
našeho newsletteru

Podmínky zpracování dat podle GDPR a reklamní obchodní sdělení.

Zanechte nám vzkaz

 
 

Developeři zmírní zdražování pražských bytů. Řada zájemců si je už nemůže dovolit

e15.cz, 11. říjen 2018 (08:30)

Stavitelé svalují další, byť mírnější zvyšování cen bytů na dražší stavební práce. Očekává se hlavně poptávka po malých bytech.

Nové byty v Praze v příštím roce už patrně nebudou zdražovat tak rychle jako letos. Šéfové developerských firem předpovídají zvýšení cen novostaveb průměrně o 3,2 procenta, ukazuje průzkum společností CEEC Research a KPMG. V letošním druhém čtvrtletí vyskočily ceny nových bytů podle Českého statistického úřadu meziročně téměř o patnáct procent.

„Průměrná cena za metr čtvereční nového bytu v Praze činí 95 tisíc korun. Je nad úrovní dostupnosti pro podstatnou část kupujících. Ti pak hledají alternativu v nájemním bydlení, na sekundárním trhu či v bydlení za Prahou,“ uvedl Pavel Kliment, partner společnosti KPMG ČR. Kvůli slabší poptávce bude podle něj další růst cen bytů pomalejší než v minulých letech.

„Optimální by bylo, kdyby bylo v hlavním městě v nabídkách o třicet až čtyřicet procent bytů více, než je tomu dnes. Aktuálně se tu na trhu s novým bydlením nabízí pouze okolo čtyř tisíc bytových jednotek,“ řekl Marcel Soural, majitel realitní společnosti Trigema.

Více čtěte na e15.cz

Vyplňte správně emailovou adresu!