Realitní vyhledávač, který tu ještě není...

Jedinečný realitní server, který vyhledává v nabídkách novostaveb. Vyhledáváme v největším počtu nabídek nových bytů a domů v celé ČR.

Na trhu se vyskytuje mnoho inzertních realitních portálů. V poslední době se také objevily pokusy vytvořit pokročilejší agregátory, které v sobě zahrnují nabídky všech zmíněných realitních portálů na jednom místě. Zatím žádný však neposkytoval ucelenou nabídku všech nemovitostí na trhu.

Flat Zone Nechce zůstat pouze u vyhledávání, ale poskytuje širokou škálu služeb spojených s bydlením.

Přehled aktivních nástrojů naleznete v aplikačním menu uprostřed spodního menu. Již nyní můžete využít služeb Realitních novinek, datového blogu nebo pokročilých realitních analýz.

Užitím nástroje Flat Zone vyhledávání potvrzujete, že jste se seznámili a souhlasíte s Podmínkami užití, jinak nejste oprávněni nástroj vyhledávání užívat.

Vyhledávač
novostaveb

Studio

Odhad
ceny

Vyhledáváč
inzerce

Realitní
fakta

Realitní
novinky

Slovník
pojmů

Datová
platforma

O titul Nejlepší z realit 2018 usiluje rekordní počet projektů

roklen24.cz, 17. října 2018 (19:23)

Do své další fáze vstoupil jubilejní 20. ročník soutěže „Best of Realty – Nejlepší z realit“. V září uzavřel pořadatel soutěže, společnost BEST OF REALTY, příjem přihlášek a odborná porota na svém prvním zasedání nominovala více než pět desítek projektů, které se letos budou v jednotlivých kategoriích ucházet o respektovaný titul.

Projekty nominované na letošním prvním zasedání poroty budou soutěžit v šesti základních kategoriích (Rezidenční projekty, Nová administrativní centra, Rekonstruované kanceláře, Obchodní centra, Hotely a Průmyslové a skladové areály). Odrazem pokračujícího boomu tuzemského realitního trhu je rekordní počet nominací, který poprvé v historii soutěže překročil padesátku. „Největší počet uchazečů o titul je již tradičně mezi rezidenčními projekty – i letos bude kategorie rozdělena na dvě, a to podle jejich rozsahu,“ komentuje letošní ročník Jana Hrabětová, ředitelka soutěže.

„Po několika letech se do soutěže vrátila kategorie Rekonstruované kanceláře, i letos byla otevřena kategorie věnovaná obchodním centrům a také kategorie Nová administrativní centra je zaplněna opravdu zajímavými projekty,“ doplňuje Pavel Kühn, předseda odborné jury. Dějištěm galavečera s předáváním „českých realitních Oscarů“ bude ve středu 14. listopadu Kongresové centrum České národní banky na Senovážném náměstí v Praze 1.

Mezi rezidenčními projekty se v kategorii větších projektů (nad 50 bytových jednotek) utkají mimo jiné Luka Living rental apartments & shopping center (developer: Luka Residential) či 2. etapa Rezidence Waltrovka (Penta Real Estate/Next development), v kategorii menších rezidenčních projektů pak Bytový dům Barvy (All Inclusive Development), CHYTRÉ BYDLENÍ CSV@Řepy (Trigema) či Truhlárna (skupina T.E). Mezi novými administrativními centry soupeří o titul mimo jiné AFI Karlín (AFI Europe), Visionary (Skanska Property Czech Republic) a Vlněna – budova FGH (CTP Invest). Rivaly v kategorii rekonstruovaných kanceláři jsou mj. ABC ALFA (Asental Business Center) či rekonstrukce budovy Knorr Bremse (Arcona Capital Czech Republic). V kategorii skladových a průmyslových areálů se o vítězství ucházejí mimo jiné Panattoni Park Cheb – DHL/Estée Lauder (Panattoni Europe/Accolade), Sécheron Tchequie v P3 Prague Horní Počernice (P3 Logistic Parks) či Technopark Znojmo (Autodružstvo Znojmo). Mezi obchodními centry nominaci získalo například IGY Centrum (CPI Property Group), obchodní centrum Stará Plynárna (EXAFIN one, KPD Group) či Prague The Style Outlets (The Prague Outlet). V kategorii hotelů bude soutěžit například MEET ME 23 (W 23) či Chateau Clara Futura (Pražské arcibiskupství).

Zdroj článku a fotografie: roklen24.cz

Vyplňte správně emailovou adresu!