Realitní vyhledávač, který tu ještě není...

Jedinečný realitní server, který vyhledává v nabídkách novostaveb. Vyhledáváme v největším počtu nabídek nových bytů a domů v celé ČR.

Na trhu se vyskytuje mnoho inzertních realitních portálů. V poslední době se také objevily pokusy vytvořit pokročilejší agregátory, které v sobě zahrnují nabídky všech zmíněných realitních portálů na jednom místě. Zatím žádný však neposkytoval ucelenou nabídku všech nemovitostí na trhu.

Flat Zone Nechce zůstat pouze u vyhledávání, ale poskytuje širokou škálu služeb spojených s bydlením.

Přehled aktivních nástrojů naleznete v aplikačním menu uprostřed spodního menu. Již nyní můžete využít služeb Realitních novinek, datového blogu nebo pokročilých realitních analýz.

Užitím nástroje Flat Zone vyhledávání potvrzujete, že jste se seznámili a souhlasíte s Podmínkami užití, jinak nejste oprávněni nástroj vyhledávání užívat.

Vyhledávač
novostaveb

Studio

Odhad
ceny

Vyhledáváč
inzerce

Realitní
fakta

Realitní
novinky

Slovník
pojmů

Blog

Datová
platforma

Ředitel Skanska Reality: Dřevo a „recyklovaný“ jsou materiály budoucnosti, stejně jako udržitelná výstavba

newstream.cz, 8. listopadu 2022 (10:01)

Proč se mezinárodní developerská společnost Skanska přihlásila k udržitelnosti? Jaké materiály pro výstavbu svých projektů nejenom v Česku využívá? A je téma zeleného stavění důležité i pro tuzemské zákazníky? Nejenom o tom hovořil generální ředitel Skanska Reality Petr Michálek v dalším díle podcastu Realitního Clubu.

„Do roku 2022 jsme si všichni žili víceméně za levno. Náklady na energie na nás nedopadaly razantně, letošek to významně změnil. Tedy i téma, jak najít v projektech způsoby, jak snížit spotřebu energií i vody, se stalo klíčovým. Klientů, které toto při koupi zajímá, neustále přibývá,“ vysvětluje Petr Michálek, generální ředitel Skanska Reality.

Klienty ale podle něj nezajímají jen úspory, ale i kvalita prostředí, v němž žijí.

„Hledáme nové materiály, které jsou z dlouhodobého hlediska udržitelnější než ty, které se využívají při konvenčním způsobu výstavby. Jako například rebetong (beton, který místo přírodního kamene využívá recyklovanou suť pozn.red.) nebo dřevo,“ přibližuje Michálek.

Přírodní kamenivo podle něj má smysl využívat při staticky náročných stavbách typu most, v rezidenční výstavbě ale nikoliv.

Více čtěte na www.newstream.cz

Projektové tipy

Vyplňte správně emailovou adresu!