Realitní vyhledávač, který tu ještě není...

Jedinečný realitní server, který vyhledává v nabídkách novostaveb. Vyhledáváme v největším počtu nabídek nových bytů a domů v celé ČR.

Na trhu se vyskytuje mnoho inzertních realitních portálů. V poslední době se také objevily pokusy vytvořit pokročilejší agregátory, které v sobě zahrnují nabídky všech zmíněných realitních portálů na jednom místě. Zatím žádný však neposkytoval ucelenou nabídku všech nemovitostí na trhu.

Flat Zone Nechce zůstat pouze u vyhledávání, ale poskytuje širokou škálu služeb spojených s bydlením.

Přehled aktivních nástrojů naleznete v aplikačním menu uprostřed spodního menu. Již nyní můžete využít služeb Realitních novinek, datového blogu nebo pokročilých realitních analýz.

Užitím nástroje Flat Zone vyhledávání potvrzujete, že jste se seznámili a souhlasíte s Podmínkami užití, jinak nejste oprávněni nástroj vyhledávání užívat.

Vyhledávač
novostaveb

Vyhledáváč
inzerce

Realitní
novinky

Realitní
fakta

Realitní
analýzy

Slovník
pojmů

Odhad
ceny

Datová
platforma

Přihlášení do uživatelského profilu Flat Zone

Uživatelský profil pro správu Flat Zone

Flat Zone se vám stane věrným real přítelem
a bude vždy k dispozici při poskytování
nejkomplexnějších informací o českém realitním trhu.

Zaregistrujte se

Heslo musí obsahovat nejméně 8 znaků a alespoň jedno malé písmeno, jedno velké písmeno a jednu číslici.

Přihlášením k účtu vyjadřujete souhlas se Zásadami pro ochranu osobních údajů a Podmínkami použití společnosti FLAT ZONE s.r.o.

Už máte svůj uživatelský profil?

FUNKCI HLÍDACÍHO PSA NYNÍ VYVÍJÍME,
CHCETE ZNÁT PŘESNÝ TERMÍN SPUŠTĚNÍ?

Přihlašte se k odběru
našeho newsletteru

Podmínky zpracování dat podle GDPR a reklamní obchodní sdělení.

Zanechte nám vzkaz

 
 

Budoucí tvář Prahy. Nový park v centru nebo kontroverzní most přes Vltavu

denik.cz, 9. ledna 2019 (09:55)

Výstava Praha zítra? má třetí pokračování. Ode dneška jsou v Centru architektury a městského plánování (CAMP) k vidění další projekty ve výstavbě či ve fázi studií, které změní podobu metropole. Mezi nimi je také obnova areálu Emauz v Praze 2, kde CAMP sídlí.

Expozici celkem 76 vybraných projektů tvoří bytové domy, úřední budovy, chystané proměny veřejných prostranství i stavby významné pro rozvoj železnice a tramvajové dopravy. Tentokrát se kurátoři pod vedením Adama Gebriana více zaměřili na městem vyhlášené architektonické soutěže a jejich výsledky.

Nejvýraznější skupinou jsou rekonstrukce veřejných prostranství parku na Karlově náměstí, Vítězného náměstí, Malostranského náměstí, Klárova či ulice Na Poříčí. Velké dopravní stavby reprezentují například chystaný Dopravní terminál Smíchov a projekt nového Dvoreckého mostu, spojujícího Podolí a Zlíchov.

„Věřím, že prezentace přispěje k pozitivnímu vnímání architektury a výstavby. Kvalitní příklady mohou pomoci nalézat shodu v tom, že rozvoj města je potřebný a moderní architektura do metropole patří,“ uvedl náměstek pražského primátora Petr Hlaváček (TOP 09).

Zelené bydlení i brownfieldy

Nové bytové domy jsou zastoupené hlavně developerskými projekty a také bydlením pro seniory v Hlubočepech a Košířích, jejichž investorem je pátá městská část. Z developerů se tady pozornosti těší zejména pražská firma JRD, která se dlouhodobě zaměřuje na energeticky úsporné projekty. K jejím novinkám patří třeba Green Port Strašnice na místě, kde dosud sídlila Česká námořní plavba.

Developer Trigema ukazuje dlouho chystaný rezidenční komplex, který má zaplnit nevyužívané území bývalých skleníků v Braníku. Přestavbová území jsou zastoupena brownfieldy ve Vysočanech a Hloubětíně, kde staví velké bytové areály nejen společnosti YIT a Skanska Reality.

„I když výstava nemá za cíl hodnotit provedení jednotlivých projektů, dbá na to, zda v rámci metropole vyniknou svou kvalitou a pojetím,“ vysvětluje Marek Vácha, mluvčí pražského Institutu plánování a rozvoje (IPR).

Emauzy se víc otevřou budoucnosti

Kromě projektů, jichž se IPR účastní jako autor, nebo koordinátor, se tentokrát objevuje i v roli investora. Revitalizace Emauzského opatství by měla víc otevřít veřejnosti také přilehlé prostory CAMPu a IPR, sídlících v budovách takzvaných Pragerových kostek z přelomu 60. a 70. let minulého století.

„Připravili jsme projekt na revitalizaci areálu, který lze provádět souběžně s nutnou rekonstrukcí budov. Vznikne tak nový park v centru Prahy,“ doplnil ředitel IPR Ondřej Boháč.

Výstava Praha zítra? potrvá až do 20. března a v rámci doprovodného programu nabídne také vycházky pro nejmenší a devět samostatných večerů na témata výstavby a rozvoje. První vycházka pro děti je v rámci cyklu Objevujeme město naplánována na zítřejší odpoledne, cílem budou atraktivní prostory metra.

Zdroj článku a fotografie: denik.cz

Vyplňte správně emailovou adresu!