Realitní vyhledávač, který tu ještě není...

Jedinečný realitní server, který vyhledává v nabídkách novostaveb. Vyhledáváme v největším počtu nabídek nových bytů a domů v celé ČR.

Na trhu se vyskytuje mnoho inzertních realitních portálů. V poslední době se také objevily pokusy vytvořit pokročilejší agregátory, které v sobě zahrnují nabídky všech zmíněných realitních portálů na jednom místě. Zatím žádný však neposkytoval ucelenou nabídku všech nemovitostí na trhu.

Flat Zone Nechce zůstat pouze u vyhledávání, ale poskytuje širokou škálu služeb spojených s bydlením.

Přehled aktivních nástrojů naleznete v aplikačním menu uprostřed spodního menu. Již nyní můžete využít služeb Realitních novinek, datového blogu nebo pokročilých realitních analýz.

Užitím nástroje Flat Zone vyhledávání potvrzujete, že jste se seznámili a souhlasíte s Podmínkami užití, jinak nejste oprávněni nástroj vyhledávání užívat.

Vyhledávač
novostaveb

Vyhledáváč
inzerce

Realitní
novinky

Realitní
fakta

Realitní
analýzy

Slovník
pojmů

Odhad
ceny

Datová
platforma

Přihlášení do uživatelského profilu Flat Zone

Uživatelský profil pro správu Flat Zone

Flat Zone se vám stane věrným real přítelem
a bude vždy k dispozici při poskytování
nejkomplexnějších informací o českém realitním trhu.

Zaregistrujte se

Heslo musí obsahovat nejméně 8 znaků a alespoň jedno malé písmeno, jedno velké písmeno a jednu číslici.

Přihlášením k účtu vyjadřujete souhlas se Zásadami pro ochranu osobních údajů a Podmínkami použití společnosti FLAT ZONE s.r.o.

Už máte svůj uživatelský profil?

FUNKCI HLÍDACÍHO PSA NYNÍ VYVÍJÍME,
CHCETE ZNÁT PŘESNÝ TERMÍN SPUŠTĚNÍ?

Přihlašte se k odběru
našeho newsletteru

Podmínky zpracování dat podle GDPR a reklamní obchodní sdělení.

Zanechte nám vzkaz

 
 

Nový stavební zákon se dostal pod tlak zájmových skupin

e15.cz, 27. února 2019 (21:30) - Development

Znění nového stavebního zákona se snaží ovlivnit pestrá škála aktérů. O slovo se hlásí developeři, architekti, památkáři i ekologové. Cílem návrhu je zrychlit a zjednodušit stavební řízení.

Nový zákon má platit od roku 2021. Předtím se má ještě novelizovat stávající norma. Ministryně pro místní rozvoj Klára Dostálová (ANO) podepsala na podzim memorandum o spolupráci na novém stavebním zákonu s Hospodářskou komorou. Ta vytvořila věcný záměr zákona. Součástí Hospodářské komory jsou i developeři.

Aktivně pro změnu stavebního práva ve prospěch stavění vystupuje i Sdružení pro architekturu a rozvoj.

„Zákon se developerů přímo dotýká. A to je určitě důvod k tomu, aby se k němu vyjadřovali,“ uvedla Marcela Fialková, mluvčí největšího stavitele bytů v Central Group, který patří mezi zakládající členy sdružení.

Ministerstvo pro místní rozvoj si za spoluprací se soukromým sektorem stojí. „Hospodářská komora sleduje stejný cíl jako MMR, a to zjednodušit a zkrátit přípravu staveb,“ uvedla mluvčí rezortu Veronika Vároši. Ve spolupráci se soukromým sektorem podle ní vznikl i nový občanský zákoník.

Více čtěte na e15.cz

Vyplňte správně emailovou adresu!