Realitní vyhledávač, který tu ještě není...

Jedinečný realitní server, který vyhledává v nabídkách novostaveb. Vyhledáváme v největším počtu nabídek nových bytů a domů v celé ČR.

Na trhu se vyskytuje mnoho inzertních realitních portálů. V poslední době se také objevily pokusy vytvořit pokročilejší agregátory, které v sobě zahrnují nabídky všech zmíněných realitních portálů na jednom místě. Zatím žádný však neposkytoval ucelenou nabídku všech nemovitostí na trhu.

Flat Zone Nechce zůstat pouze u vyhledávání, ale poskytuje širokou škálu služeb spojených s bydlením.

Přehled aktivních nástrojů naleznete v aplikačním menu uprostřed spodního menu. Již nyní můžete využít služeb Realitních novinek, datového blogu nebo pokročilých realitních analýz.

Užitím nástroje Flat Zone vyhledávání potvrzujete, že jste se seznámili a souhlasíte s Podmínkami užití, jinak nejste oprávněni nástroj vyhledávání užívat.

Vyhledávač
novostaveb

Vyhledáváč
inzerce

Realitní
novinky

Realitní
fakta

Realitní
analýzy

Slovník
pojmů

Odhad
ceny

Datová
platforma

Přihlášení do uživatelského profilu Flat Zone

Uživatelský profil pro správu Flat Zone

Flat Zone se vám stane věrným real přítelem
a bude vždy k dispozici při poskytování
nejkomplexnějších informací o českém realitním trhu.

Zaregistrujte se

Heslo musí obsahovat nejméně 8 znaků a alespoň jedno malé písmeno, jedno velké písmeno a jednu číslici.

Přihlášením k účtu vyjadřujete souhlas se Zásadami pro ochranu osobních údajů a Podmínkami použití společnosti FLAT ZONE s.r.o.

Už máte svůj uživatelský profil?

FUNKCI HLÍDACÍHO PSA NYNÍ VYVÍJÍME,
CHCETE ZNÁT PŘESNÝ TERMÍN SPUŠTĚNÍ?

Přihlašte se k odběru
našeho newsletteru

Podmínky zpracování dat podle GDPR a reklamní obchodní sdělení.

Zanechte nám vzkaz

 
 

#89 Nejdražší prodávané byty jsou v centru Prahy

,

Nejdražší prodávané byty jsou v centru Prahy. Cenově nejpřístupnější nové bydlení je v Praze 4, 9 a 10.

Průměrné ceny prodaných nových bytů v Praze dle lokalit ve 4Q 2018

Nové byty, které se ve čtvrtém čtvrtletí loňského roku prodaly v samém centru Prahy, byly mezikvartálně levnější zhruba o 30 000 korun na m2. Na druhou stranu ve druhé městské části jejich cena mezikvartálně vzrostla o téměř 20 000 korun na m2. Nad hranicí 100 000 korun na m2 jsou pak ještě Praha 5, 6, 7 a 8. Pro srovnání: zatímco ke konci minulého roku bylo hned šest městských částí dražších než 100 000 korun na m2, v předchozím kvartálu to bylo pět obvodů.

Cenově nejpřístupnější nové bydlení bylo možné ve čtvrtém čtvrtletí loňského roku nalézt stejně jako v předchozím čtvrtletí ve čtvrté a desáté městské části. Cenový rozdíl mezi centrem a Prahou 4 se zúžil z původních téměř 150 000 na aktuálních 110 000 korun na m2. V absolutních hodnotách zůstávají nejlevnější byty v Praze 10, kde průměrná cena takové prodané jednotky dosáhla 5, 272 milionu korun. Mezikvartálně však došlo k relativně výraznému zdražení. V předchozím čtvrtletí se tato hodnota pohybovala jen na úrovni 4,77 milionu korun. V polovině minulého roku to pak bylo dokonce jen zhruba 4,5 milionu korun. Za půl roku se tak tato cena vyhoupla o téměř 800 000 korun na m2.

Vyžadujete detailnější analýzy?

Potřebujete pro svá rozhodnutí pokročilejší informace a poptáváte kromě globálních čísel také detailnější data zaměřená na užší výběr pražských lokalit? Vyzkoušejte naší aplikaci Analýzy trhu, kde máte příležitost zakoupit jednu z detailních analýz vypracovaných pro jednotlivé městské obvody.

Vyplňte správně emailovou adresu!